לימודי ביטוחים

לימודי ביטוח אלמנטרי ופנסיוני במכללת אורין שפלטר, מכינים אתכם בצורה מעולה לשוק העבודה. אצלנו תוכלו ללמוד בכל מסלול בנפרד או לשלב בין השניים. לימודי ביטוחים במכללה שלנו מועברים על ידי טובי המרצים בתחום. כולם אנשי מקצוע מעולים עם רזומה מרשים. אנחנו עושים את המיטב בשביל לספק לסטודנטים שלנו חווית לימוד ממדרגה ראשונה. לימודים אינטראקטיביים בדגש על תעסוקה. באמצעות תיאורי מקרים ופתרון של בעיות מהשטח, תלמדו בפועל איך להתמודד עם לקוחות.

בסיום הלימודים אנחנו עוזרים לכם למצוא עבודה. יש לנו פורטל תעסוקה עם עשרות הצעות מדי יום. יש לנו את כל הכלים הנדרשים, בשביל לעזור לכם להשתלב בתחום המתאים עבורכם. אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לתוכנית הלימודים, אנחנו כאן בשבילכם בכל עת. מסלול אלמנטרי ופנסיוני משולב, מאפשר לכם לתת ללקוחות שלכם את הטוב ביותר בתחום. השילוב בין התחומים הוא מתכון מיוחד להצלחה. תוכלו להרחיב את מעגל הלקוחות ולתת שירות מקיף ואיכותי ללקוחות קיימים. שימור לקוחות הוא אחד הדברים המרכזיים ביותר בעולם הביטוח.בסיום הלימודים תוכלו לעבוד כשכירים בחברות ובסוכנויות ביטוח או כעצמאים. בכל מסלול שבו תבחרו אנחנו אתכם לאורך כל הדרך.

לימודי ביטוחים

תנאי שכר ביטוח אלמנטרי ופנסיוני

סוכן ביטוח שכר אלמנטרי מתחיל עם משכורת של 6000 ש"ח לחודש ויכול להגיע לשכר של עד 15,000 ש"ח לחודש. השכר הוא ללא בונוסים. עם הבונוסים על העסקאות, השכר יכול להמריא לסכומים גבוהים במיוחד. עצמאים בונים את תיק הלקוחות שלהם בעצמם ועבורם השמים הם הגבול. תיק הלקוחות שלכם הוא הנכס היקר ביותר. יועץ או משווק פנסיוני העובד כשכיר בחברה מתחיל עם שכר של 8,000 ש"ח ויכול להתקדם במהרה לשכר של עד 18,000 ש"ח לחודש ליועץ או משווק מנוסה. כמובן שגם כאן זה ללא הבונוסים על העסקאות.

דילוג לתוכן