לימודי ביטוח קורסים אינטרנטיים

בעולם של ימינו קורסים אינטרנטיים הם הפתרון היעיל ביותר עבור רוב האנשים. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בימינו, ניתן להעביר את כל החומר הנדרש באמצעות קורסים און ליין. לימודי ביטוח פנסיוני/אלמנטרי אינטראקטיביים המשלבים סימולציות ותאורי מקרים יכולים כולם להתרחש במרחב הווירטואלי. אין צורך לצאת מהבית בשביל לרכוש את אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה.
סוכן ביטוח הוא אחד המקצועות הנחשקים ביותר בשוק העבודה. סוכן איכותי שיודע איך לבצע את העבודה כהלכה ואיך לנהל עבור הלקוחות שלו את כספי הפנסיה, הפיצויים ולהציע עבורם ביטוחים מתאימים, יכול להרוויח שכר של עד 15,000 ש"ח בחודש, לא כולל בונוסים.

קורס ביטוח אלמנטרי

הקורס שלנו במכללת אורין שפלטר כולל את כל החומר הנדרש בשביל לקבל רישיון עסק בתחום. הקורס שלנו מאפשר לכם לעסוק הן ביעוץ עבור ביטוח אלמנטרי והן במכירת הפוליסות השונות עצמן. השילוב בין השניים תורם באופן משמעותי ליצירת הכנסה יציבה. היועץ אינו חייב להיות מוכר הפוליסה והוא יכול לייעץ לאנשים במקרים שבהם הם זקוקים לעזרה. חלק מהמבוטחים אינם מעוניינים לשנות את הפוליסה הקיימת או להוסיף ביטוחים נוספים אלא רק לקבל ייעוץ מקצועי.
סוכני ביטוח עובדים בדרך כלל כעצמאים אך הם יכולים לעבוד במסגרת חברה גדולה. ההתמקדות לאחר הלימודים יכולה להיות בכל סוגי הביטוחים הנדרשים.

מבחני משרד האוצר והרשות לניירות ערך

במסגרת הלימודים הסטודנטים נדרשים לעבור מבחנים של משרד האוצר והרשות לניירות ערך. חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה וכלכלה מטעם הרשות לניירות ערך ומבחן ביסודות הביטוח כולל ביטוח רכוש וביטוח תאונות מטעם משרד האוצר. הקורס האינטרנטי מכין את הסטודנטים למבחנים ומקנה להם את כל הכלים הנדרשים לעבור אותם בהצלחה. לימודי ביטוח במכללת אורין שפלטר במתכונת מקוונת היא הדרך שלכם לאחד המקצועות המובילים בשוק העבודה.

דילוג לתוכן