לימודי ייעוץ משכנתאות במרכז

מכללת אורין שפלטר משיקה עבורכם קורס לימודי ייעוץ משכנתאות במרכז. קורס אטרקטיבי במיוחד, המכין אתכם בהצלחה לאחד המקצועות המובילים ביותר כיום בשוק העבודה. הקורס שלנו כולל היכרות מעמיקה עם תחום האשראי והמשכנתאות. בנוסף לכך תלמדו לעומק על כלכלת המשפחה ועל ביצוע תמהיל משכנתא מותאם ללקוחות.

אנחנו שמים דגש מיוחד על אסטרטגיות של ייעוץ ממוקד. בהתאם לכך תקבלו כלים מעולים להתמודדות עם כל סוגי הלקוחות. לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי ביותר עבור משפחות רבות בישראל. לכן יש לטפל בכל לקוח בצורה עדינה. יש להבין את הצרכים הייחודיים של כל אחד ולהתאים את הייעוץ ללקוח. בסופו של דבר מדובר בעזרה לאנשים באחד הרגעים הכי משמעותיים  בחיים שלהם. בניית משפחה ויציאה לדרך חדשה. לימודי ייעוץ משכנתאות במרכז

קהל יעד ויתרונות מרכזיים

ייעוץ משכנתאות מכין אתכם לעבודה כיועצים במוסדות פיננסים. אופציה נוספת היא לעבוד כעצמאים. קהל היעד הוא כל מי שמעוניין לעבוד בתחום בין כשכיר או כעצמאי. חלק מהסטודנטים אצלנו הם משקיעים ומתווכי נדל"ן, סוכני ביטוח ואנשים מהתחום הפיננסי המעוניינים להוסיף עוד תחום לעסק הפרטי. סטודנטים נוספים שלנו הם יועצים עסקיים ומומחים לכלכלת המשפחה. היתרונות המרכזיים של הקורס שלנו הם בעיקר צוות המורים המעולה. אנשי מקצוע מבוקש ממדרגה ראשונה. כמו כן אצלנו תרכשו תעודה משולבת של יועץ משכנתאות ומגייס אשראי.

אנחנו עוזרים לכל הסטודנטים שלנו בסיום הלימודים להשתלב במעגל העבודה. בוגרי הקורס שלנו נהנים ממגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. תוכלו לעבוד כיועצים, מנהלי תיקים או מלווי פרויקטים. סטודנטים מצטיינים שלנו עובדים בחברות המובילות ביותר בשוק העבודה. תוכנית הלימודים שלנו עשירה בהתנסות מעשית. אנחנו עובדים עם סימולציות ותרגילים הכוללים עבודה מקצועית באמצעות מחשבוני משכנתא והלוואות. אצלנו תקבלו את כל הכלים הנדרשים להתחיל מיידית בעבודה.

דילוג לתוכן