קורס חיתום וסילוק תביעות

לימודי חיתום וסילוק תביעות מכשירים את הבוגרות והבוגרים לשני סוגי תפקידים: חתמות ויישוב תביעות. אלה הן שתי משרות בסיסיות בכל חברת ביטוח, ועוד אופציה לתעסוקה עבור חתמים היא במחלקות הביטוח של חברות וארגונים גדולים, בחברות לייבוא רכב ובחברות ליסינג.

הלימודים בקורס זה מתקיימים במתכונת של מפגש אחד בשבוע במשך כ-15 חודשים, ובסיומם ישנה בחינה פנימית של המכללה. מאחר שלאורין שפלטר הסכמים בלעדיים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל (מנורה, איילון, כלל, הפניקס, מגדל ועוד), תלמידי המכללה מוזמנים לראיונות עבודה, בחלק מהמקרים עוד לפני סיום הקורס, ומתחילים להתפרנס מעבודה בתחום מכניס זה כבר תוך כשנה. גם המוניטין המרשים של אורין שפלטר, שמוכרת בזכות רמת הלימודים הגבוהה ובהתאם היכולות הגבוהות של בוגריה, מגדיל את הסיכוי למצוא עבודה מתאימה תוך זמן קצר במיוחד. היתרונות של עבודה בתחום החיתום או כמיישבי תביעות מתאפיינת במספר יתרונות משמעותיים, בנוסף לשכר המכובד: שעות העבודות נוחות מאוד, כולל אפשרות למשרת אם (שמתאימה גם לגברים שרוצים אחר צהריים פנוי לגמרי), סביבת העבודה מטפחת מטבעה, התפקיד עצמו כרוך באחריות ומאפשר לכל אדם להביא לידי ביטוי יכולות שונות, ומאחר שמדובר בחברות גדולות ויציבות, משרות אלה הן כמעט תמיד ראשיתה של קריירה מתגמלת לטווח הארוך כולל הזדמנויות רבות להתקדם.

מבנה קורס חיתום וסילוק תביעות באורין שפלטר מבטיח קרש קפיצה אפקטיבי לתפקידים השונים בחברות הביטוח ובגופים האחרים שזקוקים לחתמים ולמיישבי תביעות, הן מבחינת הנושאים הנלמדים בו, ובעיקר בזכות ההתנסויות המעשיות המגוונות: סדנאות שונות, סימולציות מורכבות ותרגול עבודה בתוכנות של חברות הביטוח הגדולות. עוד מרכיב חשוב באיכות הלימודים הוא צוות המרצים: מורים בעלי ניסיון רב בהכשרת עובדים בתחום הביטוח, ללא קשר לרמת הידע המוקדם (אין תנאי קבלה לקורס זה) ותוך ליווי אישי הדוק לכל תלמיד ותלמידה.

דילוג לתוכן