תואר ראשון בביטוח בצפון

מרכזי התעסוקה הגדולים נמצאים במרכז הארץ, בהתאם לכך מוסדות הלימודים המקצועיים והאקדמיים, מעדיפים לרכז את הפעילות שלהם באזור המרכז. אבל בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה חדשה. מרכזי לימוד מקצועיים הנפתחים באזור הצפון. תואר ראשון בביטוח בצפון הוא מסלול ייחודי של המכללה שלנו לטובת תושבי האזור.

היתרון המרכזי של לימודי תואר ראשון מעשי, הוא ההתמקדות בעיקר. הסטודנטים לומדים כלים מעשיים לעבודה, בנוסף לחומר התיאורטי. כמו כן הדגש הוא תמיד מעשי. גם כאשר לומדים נושאים מורכבים בדיני הביטוח או מעמיקים בתחום המיסוי. באוניברסיטאות השונות, תוכנית הלימוד מכילה תכנים תיאורטיים רבים שאינם הכרחיים לעבודה. האוניברסיטה כמוסד מחויבת לסטנדרט תיאורטי, שאינו מתאים בהרבה מקרים לעולם התעסוקה. לכן אם אתם מעוניינים בתואר ראשון בביטוח באזור הצפון, הגעתם אל המקום הנכון.


לימודי ביטוח תואר ראשון תנאים ותוכנית לימודים

תואר ראשון בלימודי ביטוח, מצריך כמובן תעודת בגרות מלאה. הלימודים נמשכים בדרך כלל שלוש שנים, והם מקנים לסטודנטים ידע נרחב בעולם הביטוח ובתחומים רבים נוספים. בסיום הלימודים, יש לעבור סטאז' של חצי שנה. ביו התחומים המרכזיים הנלמדים אצלנו במכללה ישנם קורסים ביסודות הביטוח, מבואות לכלכלה, מקרו ומיקרו, לימודי סטטיסטיקה והקניית ידע מעמיק בכל סוגי הביטוחים הנמצאים כיום בשוק. מעבר לכך אנחנו מכינים את הסטודנטים שלנו לעולם המעשה. באמצעות סימולציות ותיאורי מקרים מפורטים, אתם מקבלים ידע נרחב על שוק העבודה. אנחנו מתאימים את הלימוד לסטודנט ומאפשרים לכם ללמוד בקצב שלכם. בדיוק בשביל זה יש לנו מסלול מיוחד של לימודי ערב עבור סטודנטים עסוקים. 

מעוניינים בפרטים נוספים על אחד התחומים כמו הוצאת רישיון סוכן ביטוח או ביטוח אלמנטרי באזור הצפון ? רוצים להתחיל את הלימוד כבר בסמסטר הבא ? אתם מוזמנים לפנות אל יועצת הלימודים שלנו. אנחנו כאן עבורכם בכל עת

דילוג לתוכן