דרושים חתם ביטוח

חברות ביטוח גדולות מורכבות מהרבה מאוד עובדים, שלאו דווקא מבצעים את העבודה של מכירת הפוליסות. אמנם שיווק הוא חשוב, ויש לשחות בתחום כדי למכור פוליסות רווחיות, אך בין לבין, יש הרבה מאוד אנשים מקצוע שמטרתם להעניק את המעטפת הנכונה ולגרום לחברה לקבל החלטות נכונות. תפקיד חתם הביטוח למשל, הוא תפקיד מרתק ומאתגר, עם הרבה מאוד מורכבויות, שמטרתו הוא לבצע בדיקה מקדימה ומקיפה לגבי הכדאיות של מכירת פוליסה ללקוח ספציפי. כל לקוח הוא שונה, הוא מגיע מרקע שונה, ממקום שונה ומקבוצת סיכון שונה להפעלת הפוליסה. חתם הביטוח צריך לגלות, באמצעות כלים שונים, מה היא הסבירות שהפוליסה תופעל ומה צריך להיות המחיר לקניית הפוליסה של אותו לקוח.

ביטוח אלמנטרי

מבין כל תפקידי העוסקים בביטוח, תפקיד החתם הוא לבטח המורכב והמגוון ביותר. החתמים צריכים לעבוד עם נוסחאות וסטטיסטיקות, אך לא לזנוח את הפן האישי. הם חייבים ללמוד את התיקים לעומק ולהגיע למצב שההצעה הניתנת היא הצעה רווחית בעלת סיכון נמוך לחברת הביטוח, אך כזו שתהיה נכונה גם ללקוח. כלומר, יש פן מקצועי וקר, אך גם פן בין אישי שאמורים להשתלב ביחד אל תוך תפקיד אחד. הרבה חברות מחפשות אחר דרושים חתם ביטוח לאור העובדה שמדובר במקצוע די נדיר, שקשה מאוד לבצע אותו ויש ללמוד אותו במקומות הנכונים. ניתן למצוא אצלנו גם מודעות דרושים לחברת ביטוח ללא ניסיון

קורס ייעודי

במכללת אורין שפלטר שמים דגש מיוחד על נושא החיתום וההנפקה של פוליסות הביטוח ומבינים כי יש ביקוש רב לתחום. במכללה מעניקים קורס ייעודי לחתמים, בתוך מסלול לימודים שהוא מאוד פרקטי וענייני. במכללה מלמדים טובי המרצים בארץ והמסלול מסתיים בתוך כשנתיים של לימודי ערב, כאשר את השיעורים אפשר לקבל גם בבית בצורה מצולמת. בסוף התהליך, יכולים החתמים להתחיל לעבוד בחברות הגדולות ולהרוויח בענק.

דילוג לתוכן