יועץ משכנתאות שכר

המטרה המקצועית של כל אחד מאיתנו הוא להרוויח כמה שיותר כסף. אנשים עובדים קשה כדי לספק להם ולמשפחתם חיים נוחים ולכן כאשר מבצעים בחירה הנוגעת לקריירה, לכסף יש את המשקל הגדול ביותר ולרוב – אפילו את המשקל כולו בזמן הבחירה. השאלה היא היכן עושים הרבה כסף, אך כמובן עם מאמץ שהוא סביר ולא מהווה משוכה גבוהה מדי. כאשר לוקחים את כל המשתנים האלו בחשבון, רואים כי עבודה בתור יועץ משכנתאות היא כדאית, כלכלית, מאתגרת, מכובדת ולכן גם פופולארית מאוד. מבין כל תחומי הכלכלה, לייעוץ המשכנתאות יש ערך מוסף שכן היועצים הטובים חוסכים הרבה מאוד כסף ללקוחות שלהם.
אנו מציעים קורסי הכנה לכל הבחינות של משרד האוצר ושל הרשות לניירות ערך בדרך לרישיוןסוכן ביטוח אלמנטרי

יועץ משכנתאות שכר

יועצי המשכנתאות הטובים ביותר מרוויחים שכר גבוה מאוד, הן כעצמאיים והן כשכירים, ומה שיפה אצלם, הוא שהם מחזירים את ההשקעה שניתנת בהם בתוך כמה חודשים בלבד, עם חיסכון ענק בהחזר החודשי של המשכנתא. אנשים אשר מחפשים את דרכם המקצועית ומבררים לגבי התחום של יועץ משכנתאות שכר הוא פקטור חשוב. חשוב להבדיל בין יועץ עצמאי, שמכניס לא מעט כסף בלי מתווכים, לבין יועצים שעובדים בחברות ויש להם אפיקי קידום נרחבים. האופציות הן בלתי נגמרות ולכן התחום הוא מאוד מבוקש.

תחום מבוקש

השאלה הגדולה היא היכן לומדים את התחום של ייעוץ משכנתאות בצורה האיכותית ביותר והתשובה היא מכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית הטובה ביותר בארץ בנושא הכלכלה והיא מעניקה מסלולי לימודים משובחים במגוון נושאים כמו ייעוץ השקעות, שוק ההון וביטוחים. עם זאת, תחום המשכנתאות הוא המבוקש ביותר מכיוון שכמעט כל מי שקונה כיום בית בישראל צריך לקחת משכנתא ולפיכך צריך ייעוץ איכותי שיעזור לו בתהליך המורכב והלא פשוט הזה. במכללת אורין שפלטר מייצרים מדי שנה מספר רב של יועצי משכנתאות איכותיים שנכנסים לשוק ומתחילים להרוויח בגדול.

דילוג לתוכן