ייעוץ פנסיוני לימודים בצפון

ייעוץ פנסיוני לימודים בצפון, במכללת אורין שפלטר, הוא ההזדמנות שלכם. הזדמנות ללמוד את אחד התחומים הנחשקים ביותר בעולם העבודה. יועצים מובילים משתלבים בסיום הלימודים בחברות ביטוח וסוכנויות ומקבלים שכר הולם שעולה בהדרגה. אצלנו במכללה אנחנו מכשירים את הסטודנטים לעבודה מעשית. הדגש המרכזי אצלנו הוא הכנה לשוק העבודה. יש לנו מסלול מעולה המכין אתכם בצורה רצינית, לכל הבחינות הנדרשות מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. בסיום קורס יועצים פנסיוניים תעברו התמחות של שישה חודשים. בסיומה תוכלו לעבוד מיידית בתחום. יש לנו שירות השמה מיוחד לסטודנטים המקשר בין הבוגרים לחברות ביטוח וסוכנויות. מרגע שהתקבלתם לעבודה אתם עובדים של החברה. אצלנו תקבלו הצעות אטרקטיביות מעשרות מקומות עבודה מדי יום. יש לנו קשר עם גופים פיננסיים וחברות ביטוח מובילות. היתרון הגדול הוא שהם מקבלים את קורות החיים שלכם לפני כולם.

הליווי האישי לאורך כל הדרך הוא המוטו שלנו במכללה. בכל שלב אתם יכולים לפנות אלינו לעזרה או לייעוץ. אנחנו עושים את הכל בשביל לספק ללומדים במכללה קורסים מומלצים ביותר. בהתאם לכך יש לנו מרצים מעולים כולם אנשי מעשה, מומחים בתחום הפנסיוני והפיננסי עם ניסיון רב שנים בעבודה מעשית.

ייעוץ פנסיוני לימודים בצפון

ביטוח פנסיוני דאגה לעתיד לבוא

ביטוח פנסיוני מאפשר לעובדים לפרוש בכבוד. כיועצים אתם יכולים לעזור לפורשים לחסוך אלפי שקלים מדי שנה על תשלומי מיסים. בנוסף לכך רבים מהעובדים לא יודעים באיזה מסלול פנסיוני עליהם לבחור. כאן אתם נכנסים לתמונה ומספקים עבורם שירות מקצועי ואישי. היועץ הפנסיוני פורש לפני הלקוח תמונת מצב מלאה של כל החסכונות. יתרה מזאת היועץ בודק לעומק את כל התשלומים המופקדים ואת העמלות השונות. באמצעות השוואה בין תוכניות שונות הוא מתאים ללקוח את המסלול ההולם ביותר את הצרכים שלו. כל זאת תוך הקטנת דמי הניהול והתוספות בצורה משמעותית.

דילוג לתוכן