לימודי ביטוח לתואר ראשון תל אביב

לימודים אקדמיים הם קרש קפיצה למגוון רחב של משרות שמציעות גם שכר גבוה, גם סיפוק רב וגם אתגר מקצועי. מצד שני, לימודים אקדמיים הם חוויה תובענית מאוד, גם מבחינת הזמן שאנחנו צריכים להקדיש להם, גם מבחינת האנרגיות וכמובן שגם העלות שלהם גבוהה.הבשורות הטובות הן שאין חובה להשקיע בלימודי ביטוח לתואר ראשון: חברות הביטוח מציעות משרות מוצלחות מאוד גם למי שאין לו תואר – ובמיוחד לבוגרות ובוגרי אורין שפלטר, המכללה המובילה בתחום לימודי הביטוח.

קורס אחד שמוביל לתעסוקה מתגמלת הוא חיתום ויישוב תביעות. זהו קורס שנמשך 15 חודשים בלבד, במתכונת של מפגש אחד בשבוע, ובסופו תוכלו לעבוד כחתמים או כמיישבי תביעות וליהנות משכר נאה, תעסוקה יציבה בחברת ביטוח, סביבת עבודה איכותית ואפשרויות קידום. מהות החיתום היא בדיקת הבקשות לביטוחים והחלטה באילו תנאים להציע כל פוליסה, מיישבי תביעות מטפלים בבקשות של לקוחות להפעיל ביטוחים – ובשני המקרים מדובר על עבודה שמחייבת אחריות, תשומת לב לפרטים ומקצועיות, והתגמול בהתאם (כולל אפשרות לעבוד במשרת אם שמשאירה את אחר הצהריים פנוי לאורך כל השבוע).

מסלול אחר שמוביל לקריירה מוצלחת גם בלי תואר ראשון הוא קורס ביטוח פנסיוני , קורס נוסף הוא ביטוח אלמנטרי שבוגריו עובדים כסוכני ביטוח אלמנטריים, שכירים או עצמאיים. למעשה לימודי ביטוח לתואר ראשון לא מאפשרים למכור ביטוחים, וכדי לעסוק בכך ולזכות בהכנסות גבוהות יש לעבור 6 בחינות – בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה, יסודות הביטוח, ביטוחי רכוש וביטוח תאונות. במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד בקורסים שמכינים את המשתתפים בהם לכל הבחינות הנ"ל ומבטיחים סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד בזכות הניסיון העשיר של צוות המרצים והתרגול הרב לאורך כל קורס (כולל באמצעות אתר ייעודי שכולל שאלות ותרגילים עם פתרונות והסברים מפורטים). ניתן להשלים את המסלול כולו ולהיכנס לשוק התעסוקה תוך 18-24 חודשים.

דילוג לתוכן