לימודי ייעוץ משכנתאות בצפון

לימודי ייעוץ משכנתאות בצפון במכללת אורין שפלטר זאת ההזדמנות שלכם לרכוש מקצוע מכניס שאינו תלוי בידע מוקדם. הקורס מתאים במיוחד עבור אנשים המחפשים שינוי תעסוקתי או התחלת קריירה חדשה. הקורס נמשך שלושה חודשים ואין לו דרישות מקדימות. את כל החומר הנדרש תלמדו במהלך הקורס כולל התנסות מעשית בתחום. אנחנו שמים דגש מיוחד על לימודים מעשיים המכוונים אתכם ישירות לשוק התעסוקה. לימודי ייעוץ משכנתאות לחרדים מועבר על ידי אנשי מקצוע מעולים שעובדים בתחום בעצמם כבר שנים רבות. ההתנסות המקצועית שלהם עומדת כולה לרשותכם. אצלנו תקבלו ידע וכלים מעשיים בשביל לנווט כל משק בית אל המשכנתא המתאימה ביותר עבורו. תרכשו מומחיות ויכולת ללוות את הלקוחות בכל שלבי התהליך. היועצים שלנו הם מומחים לתמהיל משכנתא והם עוזרים ללקוחות שלהם לבחור את התוכנית המתאימה ביותר מבין 32 התוכניות הנמצאות במשק. אצלנו תלמדו איך להיות מומחים לריבית, מקצוענים בייעוץ למשפחות בהתאם לגודל המשפחה ולתקציב שלהם, ובעיקר יועצי משכנתאות מובילים בתחום עם הכנסה יציבה.

יעדי הקורס בייעוץ משכנתאות

יעדי קורס ייעוץ משכנתאות הם קודם כל להכשיר את היועצים הטובים ביותר שניתן. אצלנו תכירו לעומק את תחום האשראי למשכנתאות ואת תחום הנדל"ן. תלמדו איך לבצע תמהיל משכנתא מדויק עבור כל משפחה, תרכשו ניסיון מעשי בייעוץ למשפחות ולמשקיעים, תכירו את כל סוגי המימון הקיימים בשוק ואת הדרך המתאימה ביותר לליווי עסקה, תלמדו אסטרטגיות מובילות לייעוץ ממוקד מטרה, תלמדו לעומק את כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לנדל"ן, תלמדו שיטות מכירה ודרכים יצירתיות לעבוד עם לקוחות.
אם אתם מעוניינים לעבוד כיועצי משכנתאות במסגרת מוסד פיננסי או כעצמאים אצלנו תקבלו את כל הכלים הנדרשים להצלחה. הבוגרים שלנו עובדים בתחום כבר שנים רבות והם מובילים את שוק ייעוץ המשכנתאות.

דילוג לתוכן