לימודי ייעוץ / יועץ משכנתאות בצפון

לימודי ייעוץ משכנתאות בצפון במכללת אורין שפלטר זאת ההזדמנות שלכם לרכוש מקצוע מכניס שאינו תלוי בידע מוקדם. הקורס מתאים במיוחד עבור אנשים המחפשים שינוי תעסוקתי או התחלת קריירה חדשה. הקורס נמשך שלושה חודשים ואין לו דרישות מקדימות. את כל החומר הנדרש תלמדו במהלך הקורס כולל התנסות מעשית בתחום. אנחנו שמים דגש מיוחד על לימודים מעשיים המכוונים אתכם ישירות לשוק התעסוקה. לימודי ייעוץ משכנתאות לחרדים מועבר על ידי אנשי מקצוע מעולים שעובדים בתחום בעצמם כבר שנים רבות. ההתנסות המקצועית שלהם עומדת כולה לרשותכם. אצלנו תקבלו ידע וכלים מעשיים בשביל לנווט כל משק בית אל המשכנתא המתאימה ביותר עבורו. תרכשו מומחיות ויכולת ללוות את הלקוחות בכל שלבי התהליך. היועצים שלנו הם מומחים לתמהיל משכנתא והם עוזרים ללקוחות שלהם לבחור את התוכנית המתאימה ביותר מבין 32 התוכניות הנמצאות במשק. אצלנו תלמדו איך להיות מומחים לריבית, מקצוענים בייעוץ למשפחות בהתאם לגודל המשפחה ולתקציב שלהם, ובעיקר יועצי משכנתאות מובילים בתחום עם הכנסה יציבה.

יעדי הקורס בייעוץ משכנתאות

יעדי קורס יועץ משכנתאות הם קודם כל להכשיר את היועצים הטובים ביותר שניתן. אצלנו תכירו לעומק את תחום האשראי למשכנתאות ואת תחום הנדל"ן. תלמדו איך לבצע תמהיל משכנתא מדויק עבור כל משפחה, תרכשו ניסיון מעשי בייעוץ למשפחות ולמשקיעים, תכירו את כל סוגי המימון הקיימים בשוק ואת הדרך המתאימה ביותר לליווי עסקה, תלמדו אסטרטגיות מובילות לייעוץ ממוקד מטרה, תלמדו לעומק את כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לנדל"ן, תלמדו שיטות מכירה ודרכים יצירתיות לעבוד עם לקוחות. אם אתם מעוניינים לעבוד כיועצי משכנתאות במסגרת מוסד פיננסי או כעצמאים אצלנו תקבלו את כל הכלים הנדרשים להצלחה. הבוגרים שלנו עובדים בתחום כבר שנים רבות והם מובילים את שוק ייעוץ המשכנתאות.

לימודי יועץ משכנתאות בצפון מיועדים בעיקר עבור אנשים ללא רקע מוקדם, המעוניינים להתמחות בתחום. בנוסף לכך, רבים מהסטודנטים שלנו בקורס, כבר מנהלים עסק במשך שנים רבות, סוכני ביטוח פנסיוני ואלמנטרי ואנשי מקצוע נוספים מהתחום הפיננסי. הסטודנטים בעלי העסק הפרטי מעוניינים להגדיל את ההכנסה. הלימודים של יועץ משכנתאות הם הזדמנות עבורם להוסיף עוד נדבך לעסק הפרטי.

בעולם של ימינו, כל אחד שלוקח משכנתא חייב להתייעץ עם מומחה בתחום. יועץ משכנתאות פרטי תפקידו להקל עליכם בתהליך ולהשיג לכם מכרז ריביות נמוך ככל האפשר על מנת לתת את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שניתן. המומחים מורידים את העמלות עבור הלווים, ומספקים להם את כל המידע לפני קבלת ההחלטה. בהתאם לכך, התחום צבר תאוצה רבה במשך השנים האחרונות. התחרות בתחום עלתה בהתאם, ורק יועצים מקצועיים מצליחים להרוויח סכומים נכבדים. 

אצלנו במכללת אורין שפלטר אתם מקבלים הכשרה מקיפה, שמכינה אתכם בצורה מלאה לשוק העבודה. הדגש שלנו הוא על הכשרה מעשית, שלאחריה תוכלו לייעץ כבר ללקוחות בהצלחה. בהתאם לכך, אנחנו עורכים סימולציות ומתמקדים בחישובים בפועל של הריביות על משכנתאות. המרצים שלנו חולקים עם הסטודנטים את הניסיון העשיר שלהם בתחום. כל המרצים במכללה, יודעים איך לבצע את העבודה בפועל בצורה הטובה ביותר שניתן. בנוסף לכך הם מסוגלים להעביר את החומר בפשטות וביעילות ובעיקר במקצועיות רבה.

משכנתאות להיות או לא להיות

אנשים רבים אינם יודעים איך לנהל את כלכלת המשפחה. כאן אתם נכנסים לתמונה, ומספקים להם את כל הכלים להחלטה הנכונה. התפקיד שלכם הוא לבחור ביחד איתם, את מסלול המשכנתא שמתאים ביותר עבורם. לפעמים הרצון של הלקוחות לקצר במשך התשלומים השנתיים, יכול לעלות להם ביוקר. במידה והם לא יצליחו לעמוד בתשלום, הם יחויבו בריביות גבוהות והם יכולים לאבד את המשכנתא. לכן עליכם להסביר ללקוחות בצורה מדויקת את כל האופציות, ולבחור ביחד איתם את הריאלית מכולם עבור מצבם הכלכלי. חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת היא כזו הדוגלת בשקיפות ושמה את הלקוח במקום ה-1 על מנת להבטיח את עתידו הכלכלי, יש לחשב את הסיכונים בכל הצעה ולמזער אותם ככל האפשר בהתאם ליכולות הכלכליות של אותם לקוחות.

דילוג לתוכן