לימודי יעוץ פנסיוני מחיר

 לימודי ייעוץ פנסיוני מחיר

ייעוץ פנסיוני הוא עיסוק שמניב לבעליו הכנסה גבוהה, ובהתאם ישנו ביקוש רב ללימודים שמובילים לעיסוק בתחום זה. באופן טבעי במסגרת הבחירה בין האפשרויות השונות של לימודי ייעוץ פנסיוני מחיר כל מסלול הוא אחד השיקולים בבחירה – ומי שמציעה את האופציה המשתלמת ביותר היא מכללת אורין שפלטר.

הסיבה העיקרית לכדאיות הלימודים במסלול הפנסיוני של אורין שפלטר היא אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידי המכללה בבחינות השונות אותן יש לעבור כדי לקבל רישיון לעסוק בייעוץ פנסיוני. הרישיון ניתן על-ידי משרד האוצר למי שצולח 6 מבחנים – בכלכלה, מימון וסטטיסטיקה, חשבונאות, יסודות הביטוח, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני (וכן מבצע התמחות בת 6 חודשים, שאותה ניתן להתחיל כבר אחרי שעוברים 4 מבחנים). הצלחה במבחנים מאפשרת להתחיל להתפרנס מייעוץ פנסיוני תוך זמן קצר – במקרה של רבים מתלמידי אורין שפלטר מדובר על 18-24 חודשים – כך שהתמורה ללימודים גבוהה במיוחד. ליועץ פנסיוני שכר משתלם.

בנוסף מפעילה המכללה חברת השמה משלה, שתחום התמחותה הוא השמה בתחומי הפיננסים והביטוח. בהתאם מובטחת לכל בוגרות ובוגרי אורין שפלטר עזרה במציאת המשרה המתאימה להם ביותר מיד עם קבלת רישיון הייעוץ הפנסיוני – וגם לכך יש כמובן חלק בכדאיות בחירת מסלול לימודים זה.

עוד כדאי לדעת שלבעלי תואר אקדמי רלוונטי (בכלכלה, מנהל עסקים או חשבונאות) ישנו פטור מ-3 הבחינות הראשונות ובהתאם הם משלמים עבור המסלול הפנסיוני סכום נמוך במידה ניכרת. אופציה נוספת היא לימודים אונליין, על בסיס ספרי הלימוד המקיפים וכן אתר האינטרנט המושקע שכולל הרצאות מצולמות ושפע תרגילים בכל אחד מהמקצועות (כולל פתרונות מפורטים) – גם בחירה זו מאפשרת להוזיל (במידה ניכרת) את מחיר המסלול. אתר האינטרנט עומד כמובן גם לרשות המשתתפים בקורסים בכיתה, ותורם רבות להצלחה בכל הבחינות ולהשלמת המסלול תוך זמן קצר.

דילוג לתוכן