מקצועות לימוד ללא בגרות

תעודת הבגרות מהווה לרוב את תנאי הקבלה הבסיסי ביותר למרבית המשרות בישראל, אך חשוב לדעת שגם אנשים שלא השיגו אותה, יכולים להגיע למשרות איכותיות. יש הרבה סיבות שבגללן אנשים לא מצליחים להוציא תעודת בגרות, וחלקן לא קשורות לאינטליגנציה או ליכולות לימוד, אלא פשוט לאי התאמה מסוג כזה או אחר. הרבה מאוד אנשים ללא תעודת בגרות צריכים לדעת שגם להם יש איפה ללמוד, גם בגילאים מאוחרים, ולהצליח ולהשיג הכשרה מקצועית איכותית שתכניס אותם לשוק התעסוקה.

מקצועות לימוד ללא בגרות

כאשר מחפשים מקצועות לימוד ללא בגרות רואים כי דווקא בתחום הכלכלי אפשר לקבל הכשרה מקצועית איכותית ללא תנאי קבלה גבוהים. המכללות המקצועיות צוברות תאוצה בשנים האחרונות בישראל והן פונות להמון אנשים שלא רוצים או לא יכולים ללמוד לתואר אקדמי מתיש. הלימודים במכללות המקצועיות הם ממוקדים ופרקטיים יותר, כמעט ולא כוללים חומר תיאורטי, והם בעיקר מהירים יותר. אם בעבר היה ניתן ללמוד מעט מאוד מקצועות במכללות המקצועיות, כיום השמיים הם הגבול וניתן לתקוף את הנושא מכמה כיוונים. תחומים כמו משכנתאות, ביטוחים, שוק ההון וייעוץ השקעות מדברים אל המון אנשים, בשלבים שונים של החיים, גם אם אין ברשותם תעודת בגרות.

נתונים גבוהים

המכללה המקצועית הטובה ביותר ללמוד בה את תחומי הכלכלה השונים היא מכללת אורין שפלטר. אורין שפלטר מציגה מספר מסלולים לימודים בעולם הכלכלה ובחלק גדול מהמסלולים אין צורך כלל בתעודת בגרות. המהות של לימודים מקצועיים היא לקבל הכשרה מקצועית ונכונה, וזה בדיוק מה שצריך יועץ משכנתאות טוב, או אדם שעוסק במכירת פוליסות ביטוח. אורך המסלולים באורין שפלטר הוא כשנתיים בלבד, שבסיומם ניגשים הסטודנטים למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. במכללה מציגים מדי שנה נתונים גבוהים מאוד של אחוז עוברים וניתן להיות סמוכים ובטוחים שמקבלים הכשרה רצינית ואיכותית ביותר. הכירו את צוות המרצים של המכללה

דילוג לתוכן