מקצועות לימוד רווחיים

החיפוש אחר הקריירה המושלמת הוא חיפוש מתיש ויכול לארוך שנים. אנו רואים אנשים מתמהמהים עם תחילת הלימודים, מחליפים מקצועות ובאופן כללי מתקשים למצוא את המקצוע שיעניין אותם, יכניס להם רווח גדול, אך גם יאפשר להם לנהל חיים אישיים בצורה נוחה. עם זאת, קשה מאוד למצוא את התמהיל הנכון, כאשר לכל מקצוע יש את החסרונות שלו. לרוב, יש ללמוד לתואר ראשון, דבר שלוקח בין 3 ל-4 שנים וגוזל נתח משמעותי מהחיים עד גיל 26 או 27, ברוב המקרים. לכן, חשוב להסתכל על כל האלטרנטיבות כאשר מחפשים אחר מקצועות לימוד רווחיים שיוכלו להיות אידיאלים להמשך הדרך.

לימודי ביטוח אלמנטרי

כאשר משקללים את כל המשתנים, רואים כי בתחום הביטוח יש הרבה מאוד יתרונות ביחס למקצועות אחרים. ראשית, הלימודים הם קצרים באופן יחסי – שנתיים בלבד, במכללה מקצועית. אין צורך בלימודים ארוכים לתואר ראשון, אלא בלימודים מקצועיים וממוקדים, שנערכים בשעות הערב ומאפשרים שמירה על אורח חיים רגיל לחלוטין. במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בתחום, השיעורים מצולמים ומועלים לאתר, כך שניתן אפילו ללמוד מהבית באופן מלא. במכללה מלמדים מיטב המרצים ואנשי המקצוע בארץ ולא בכדי אחוז העוברים את הבחינה הארצית הוא הגבוה ביותר אצל אורין שפלטר. גם לנשים יש לא מעט מקצעות מבוקשים לנשים שיכולים ליצור להם הכנסה גבוהה. 

מגוון יתרונות

היתרון הבולט במקצוע הביטוח הוא השכר. כבר בגיל צעיר ובתפקידים זוטרים ניתן להרוויח יותר מהמשכורת הממוצעת במשק, וזאת מבלי להחשיב את הבונוסים והעמלות המתקבלים על מכירות. כאשר עובדים בחברות גדולות, יש הרבה אופציות להתקדם ותנאים טובים להרוויח ובנוסף, אפשר להתייחס לתחום גם כעבודה צדדית ולפתוח משרד עם כמה שותפים. כך, אפשר גם לבלות יותר זמן עם המשפחה והחברים ולא להזניח את התחום. עבודה בתחום הביטוח מביאה עימה הרבה יתרונות שכדאי מאוד לחקור לפני שבוחרים קריירה.

דילוג לתוכן