קורס סוכן ביטוח תנאי קבלה

קורס סוכן ביטוח בצפון של מכללת אורין שפלטר מכין אתכם בצורה מלאה לבחינות של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. לימודי ביטוח אלמנטרי נמשכים כשנה וחצי עד שנתיים הכל תלוי בקצב הלימוד של התלמיד. אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם ואל הזמן הפנוי העומד לרשותכם. כמובן שיש לנו גם קורסים מקוונים עבור אנשים עובדים שאינם יכולים להתפנות ללימודים.

בסיום הלימודים תוכלו לעבוד כשכירים או כעצמאים. האופציות העיקריות הן, סוכן משווק אלמנטרי, עבודה בחברת ביטוח או סוכנויות ביטוח ועבודה כסוכן עצמאי בתחום ביטוח אלמנטרי. קהל היעד הוא כמובן עובדי חברות וסוכנויות ביטוח אך הקורס שלנו פתוח לכולם. גם מי שאין לו רקע בתחום יכול לעבור את כל הבחינות בהצלחה ולקבל את הרישיון הנכסף. אין תנאי קבלה על מנת לגשת לבחינות או לצורך הוצאת רישיון. אתם מקבלים את כל ההכשרה הנדרשת בקורס עצמו.

בשביל לקבל את הרישיון יש לעבור ארבע בחינות ביסודות הביטוח, כלכלה חשבונאות ומימון. בסיום הלימודים יש לעבור סטאז' של חצי שנה. אנחנו עוזרים לכל הסטודנטים שלנו להשתלב במעגל העבודה. יש לנו קשר עם חברות מובילות בתחום שיכולות בהחלט להתאים עבורכם. הקשר שלנו עם הסטודנטים נמשך גם לאחר הלימודים עד למציאת המקום המתאים.

קורס סוכן ביטוח תנאי קבלה

ביטוח אלמנטרי מסלול לימודים

כבר בגיל צעיר אנשים רבים מבינים את הצורך לבטח את הרכוש שלהם. כיום זוגות צעירים ואנשים בתחילת דרכם כבר חושבים ברצינות על ביטוח תאונות אישיות. בנוסף לכך כאשר קונים דירה או נכס יש לבטח אותם. ביטוח אלמנטרי הוא עניין משמעותי וקריטי בשמירה על הרכוש. עקב מרחב התמרון הגדול בתחום, רבים מהמבוטחים מתייעצים עם יועץ ביטוח אלמנטרי. היועץ עוזר ללקוחות למצוא את המסלול הטוב ביותר עבורם. המכללה שלנו מציעה לסטודנטים מסלול התמחות משולב לקבלת רישיון ייעוץ ביטוח אלמנטרי ורישיון לעסוק בביטוח אלמנטרי. בצורה הזאת תוכלו לעסוק הן בפן הייעוץ והן במתן הביטוח עצמו.

דילוג לתוכן