קריירה נשים

הדרך של נשים בעולם המקצועי היא הרבה יותר קשה מגברים, ואין זה סוד שנשים מרוויחות פחות ונמצאות בנוכחות דלה בעמדות מפתח במשק הישראלי. עם זאת, הטרנד העולמי הוא לשנות את העניין הזה ולהעניק הזדמנות שווה להרבה מאוד נשים מוכשרות שיכולות לעשות עבודה לא פחות טובה, אם לא יותר טובה, מגברים רבים. חיפוש אחר קריירה נשים יכול להיות לא פשוט, שכן יש הרבה נשים שזקוקות ורוצות לחזור הביתה מוקדם לילדים ולהמשיך להתנהל בצורה נוחה מבחינה אישית. לכן, תחום כמו ביטוח הוא תחום מאוד אטרקטיבי, נכון ופוגע למטרה.

עבודה בביטוח

לימודי ביטוח הם לימודים לא אקדמאיים ומאוד נוחים. במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בישראל בתחום הביטוח, לנשים יש אפשרות ללמוד בצורה נוחה ולא לוותר על אורח החיים שלה, במקביל לקבלת השכלה איכותית. באורין שפלטר מלמדים המרצים הטובים והאיכותיים ביותר בארץ, ובנוסף, אורך הלימודים הוא שנתיים בלבד, כך שאין השתעבדות ארוכת טווח למכללה או אוניברסיטה, בתואר שעלול להימרח תקופה ארוכה. בשנה הראשונה, באורין שפלטר נלמדים קורסי היסוד ולאחר מכן עוברים לקורסים המתקדמים, במטרה להפוך לסוכן ביטוח פנסיוני או אלמנטרי. אם את רוצה לעבוד בתור סוכנת ביטוח ותוהה לגבי לימודי סוכן ביטוח כמה זמן זה לוקח ניתן לפנות ליועצות הלימוד שלנו למידע נוסף. 

עזרה וייעוץ

היתרון הכי גדול בלימודי ביטוח באורין שפלטר, הוא מגוון האפשרויות. אותן נשים יכולות ללמוד מהבית, שכן כל השיעורים מצולמים ובנוסף, אפשר לקבל עזרה וייעוץ מאנשי מקצוע באופן פרטני. המכללה שולחת מדי שנה את מרבית הנבחנים במבחני הלשכה של משרד האוצר, ומחזיקה באחוז העוברים הגבוה ביותר. לאחר קבלת תעודת סוכן הביטוח, השכר ההתחלתי הוא מאוד גבוה, ויש בונוסים רבים מעמלות. האלטרנטיבה היא לפתוח עסק פרטי או עם שותפים ולהיות אחראים לחלוטין על הלו"ז, על הרווחים, ועל כל האספקטים של העסק, במה שיכול להיות אידיאלי עבור הרבה מאוד נשים.

דילוג לתוכן