תעודות סל

המשכורת הממוצעת במדינת ישראל פשוט לא מספיקה למשפחה הרוצה לקנות בית, לקדם את עצמה, לטוס לחו"ל ולקנות מתנות לילדים במקביל. יוקר המחייה בארץ הוא גבוה מאוד ויש צורך למצוא דרכים אחרות ונוספות לעשות כסף. אנשים רבים פונים לתחום היצירה או העסק העצמאי על מנת למנף את עצמם, אך עם זאת, שוק ההון הוא המקום שיכול לעשות את ההבדל, אם משחקים בו נכון. כדי להפוך לשחקן משמעותי בשוק ההון, ולא להרוויח או להפסיד סכומים קטנים בסיכון נמוך, יש להשתמש בשירותים של יועצי השקעות איכותי. יועץ השקעות טוב יכול להמליץ, לסייע, להגדיל את הרווח במינימום סיכום ובאופן כללי, לגרום לכסף שלכם לעשות כסף נוסף מבלי מאמץ נוסף.

ייעוץ משכנתאות המלצות

אחד מאפיקי ההשקעה הטובים והנכונים ביותר הוא זה של ניירות הערך. ניירות ערך מביאות עמן אפשרויות רבות, כאשר סכומי ההשקעה הם לא תמיד גבוהים והסיכון הוא נמוך יחסית. בתוך כך, עולה הנושא של תעודות סל שיכולות גם הן לעזור ולייצר רווח פאסיבי ונכון. תעודת סל היא למעשה סוג של תעודת התחייבות הדומה לאיגרת חוב ומונפקת על ידי גופים פיננסיים שונים כמו בתי השקעות ובנקים. התעודה נסחרת בבורסה לניירות ערך ומאפשרת למשקיע לעקוב אחר נכסי בסיס שונים כמו מדדי מניות, שערי מט"ח, סחורות ועוד.

חלום שמתגשם

עשיית כסף באופן פאסיבי הוא חלום של כולנו והוא יכול להתאפשר כאשר עובדים עם יועצי השקעות בצורה נכונה. אנשים רבים מבינים כי הנושא של ייעוץ השקעות הוא רלוונטי להמון אנשים ולכן רוצים להיכנס אליו. כדי לקבל את ההכשרה הנכונה צריך ללמוד במקום הנכון, כאשר מכללת אורין שפלטר מתבלטת מעל כולן. המכללה היא האיכותית ביותר בתחום הכלכלה בארץ והיא מציעה מסלולי לימודים מקוצרים ופרקטיים שעוזרים לאנשים להשתלב בתעשייה בצורה אידיאלית. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל מידע בנוגע להתמחות בייעוץ השקעות במכללה שלנו.

דילוג לתוכן