אודותינו

אורין שפלטר הינה קבוצת ההשכלה הפיננסית המובילה בישראל. הקבוצה בעלת שנים רבות של ניסיון הדרכתי ומוניטין בתחום ההוראה הפיננסית, שוק ההון ועולם הביטוח. למכללת אורין שפלטר מגוון רחב של קורסים החל מהכנה מקיפה למבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, ועד להכשרות מקצועיות בחברות הביטוח, בתי ההשקעות ובבנקים המובילים במשק.

אנו באורין שפלטר מאמינים במוצר איכותי ועל כן שמים דגש רב על איכות ומקצועיות המרצים, לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם לומדים מהמרצים הכי טובים בארץ!

מנהלי החברה הם גם המרצים המובילים במכללה ועל כן מחוברים למתרחש בכיתות ופועלים לשיפור מתמיד תוך הקפדה שבכל הקבוצות החומר המעובר אחיד וברמה הגבוהה ביותר. המרצים במכללה עוברים הכשרה ארוכה ומלאה ונבחנים לאורך הדרך על בסיס משובים ותוצאות הסטודנטים.

אנו במכללת אורין שפלטר מציעים ליווי צמוד מתחילת המסלול ועד סופו. החל מהפגישה עם יועצת הלימודים בה מותאם לסטודנט מסלול הלימודים האופטימלי עבורו, דרך תמיכה מלאה לאורך תקופת הלימודים ועד לסיוע במציאת משרה התואמת את צרכיו, דרך מחלקת ההשמה.

מצאנו לנכון להדגיש כי בכדי לשמור על הרמה הגבוהה, מדי סמסטר מושקעים מאמצים רבים בחידוש שיטות וחומרי הלימוד. במסגרת ההתחדשות אנו מעדכנים את חומרי הלימוד, אתר האינטרנט ומערכי השיעור, באופן שוטף!

המהלך המנצח שלנו…

אורין שפלטר פיתחה עבור הסטודנטים שלה את אתר הלימודים המתקדם ביותר בישראל ללימודי און ליין. באתר ניתן לצפות בכל ההרצאות המתעדכנות בכל סמסטר מחדש. בנוסף, האתר כולל את כל מבחני העבר, אלפי תרגילים, וובינרים לאורך הסמסטר וכל זה עם פתרונות מצולמים במיוחד בשבילכם . המהלך המנצח מאפשר לסטודנטים ללמוד את כל המסלול און ליין, להשלים שיעורים ולחסוך אלפי שקלים על מורים פרטיים.

מכללת אורין שפלטר חרטה על דגלה להיות חוד החנית בתחום ההוראה ובכך לשמור על אחוזי המעבר הגבוהים בישראל.

ההקמה

בתחילת המילניום החליטו יבגני אורין ונעם שפלטר, מרצים ותיקים ומוערכים, לעזור למבקשי רישיון פנסיוני לעבור את הבחינות של משרד האוצר והרשות לניירות ערך. מאז עברו כמעט שני עשורים שבמהלכם הצטרף אליהם רונן נחמיאס ובשנת 2007 הוקמה מכללת אורין שפלטר השכלה פיננסית. מיום ההחלטה, נהנו אלפי תלמידים מרמת לימודים בלתי מתפשרת במכללה שהוקמה כשהצלחת התלמיד היא ערך עליון בעיניה.

מייסדי החברה ומנהליה כיום, יבגני אורין (דירקטור), עו"ד נועם שפלטר (דירקטור) רונן נחמיאס (מנכ"ל), עדי שרון (סמנכ"ל ומנהל אקדמי) ויואב דוידוביץ' (סמנכ"ל כספים) הם גם המרצים המובילים במכללה והקשר שלהם לסטודנטים ולבוגרים הינו קשר אישי וישיר. קשר זה מאפשר למכללה להשתפר ולשמור על רמת הלימודים הגבוהה ביותר.

כיום, ענף הביטוח וההשקעות מלא בבוגרי מכללת אורין שפלטר ויעידו על כך כ-  70% מהניגשים לבחינות  הרישוי של הרשות לניירות ערך משרד האוצר.
מתוך ראיה כי עולם הביטוח רק גדל והביקוש לסוכנים איכותיים במגמת עליה מתמדת, הקימה המכללה סוכנות ביטוח בשם 'גבהים' אשר קולטת מתמחים וסוכנים מבחוץ ומתוך תלמידי המכללה.
נוסף על הכנה לבחינות, מציעה המכללה גם קורסים מקצועיים בתחום הביטוח כמו חיתום, רפרנטים, תכנון פרישה, מיסוי ועוד.

דילוג לתוכן