אודי פרישמן

ניהול סיכונים הוא אחד התחומים הכי חשובים בתחום הביטוח בכלל, ובתחום הביטוח הרפואי בפרט. על הסוכן לדעת לזהות את היתרונות והחסרונות של הלקוח, לאמוד את הסיכון ולדעת לתת הצעת מחיר בטווח ההגיוני, כזו שתהיה טובה גם ללקוח עצמו, וגם לחברת הביטוח. לכן, מכללת אורין שפלטר מציעה קורס ניהול סיכונים עם אחד מהמרצים הכי מוכרים ואיכותיים בתחום. ד"ר אודי פרישמן הוא מומחה מוכר לביטוח רפואי, שכן כיהן בעבר כסגן מנהל בית החולים אסותא, כמנהל אגף הבריאות בחברת הביטוח "הפניקס" וכן כמנכ"ל מנהלת הביטוח המשלים של קופת החולים "לאומית".
לימודי ביטוח במכללה

ד"ר אודי פרישמן משמש גם כיועץ למגוון גופים מובילים במשק הישראלי ואף לשר הבריאות. הידע שלו בתחום הביטוח הרפואי הוא שני לאף אחד, ובקורס ניהול הסיכונים שהוא מעביר, יש נגיעות חשובות בכל הנוגע להתנהלות מול לקוחות. בקורס לומדים לאסוף מידע חיוני על הלקוח ולנתח פוליסות ביחס לעצמן ולמוצרים אחרים. אחד האלמנטים החשובים ביותר בקורס נוגע לחוקי המשחק הנוקשים של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, וההשלכות שלו לגבי לקוחות. כל האלמנטים הללו, שמועברים על ידי אודי פרישמן בצורה נגישה ונוחה, הם קריטיים בדרך להפוך לסוכני ביטוח איכותיים. 

המקום הנכון

במכללת אורין שפלטר מחפשים לתת לתלמידים את השירות האקדמי הטוב ביותר, וזה מתחיל משעות לימודים נוחות וקורסים המכסים את כל התחומים, וממשיך בעבודה עם המנחים והמרצים הטובים ביותר. ד"ר אודי פרישמן הרצה במגוון רחב של קורסים במוסדות אקדמיים שונים במקביל לעבודתו, וברשותו ידע וניסיון שעושים את ההבדל בין מכללת אורין שפלטר לבין מקומות אחרים. בקורס לומדים התלמידים כיצד לעבוד מול לקוחות ועדיין לנסות ולשמור על האינטרסים של שני הצדדים, תוך כדי יצירה של פורמט רווחי ונכון לשני הצדדים. בנוסף לקורס ניהול סיכונים יש במכללת אורין שלפטר תחומי לימוד נוספי, כמו לימודי חיתום

דילוג לתוכן