איזה מקצוע כדאי ללמוד

שוק התעסוקה הוא רחב ומגוון מאוד ויש הרבה מאוד תפקידים שלא היו קיימים בעבר. יותר מכך, ההערכות מדברות על כך שרוב הילדים שלומדים היום בבתי ספר יסודיים, יעבדו במקצוע שלא קיים היום. בחירת המקצוע היא אחת מהבחירות הכי קשות שיש בחיים, וגם אם יש אנשים שזה ברור להם, עדיין צריך ולנסות להיות כמה שיותר ספציפיים וממוקדים, כדי שיהיה אפשר להתמקצע, להתקדם ולהרוויח יותר. הרבה אנשים שואלים את עצמם לאחר הצבא איזה מקצוע כדאי ללמוד ומה יהיה הכי חכם. ובכן, הבחירה מתחלקת לשניים – כסף וחיבור לתוכן.

לימודי ביטוח

הפן הכלכלי הוא חשוב מאוד בבחירת המקצוע ויש אנשים שמוכנים לעבוד קשה מאוד, ובמשהו שהם לא אוהבים, רק כדי להיות מסודרים כלכלית. מנגד עומדים אנשים שרוצים לעסוק בתוכן שמדבר אליהם, והם אף מוכנים לוותר על הרבה מאוד כסף כדי לעשות את זה. הבחירה היא אינה פשוטה, ודווקא בעולם הכלכלי יש הרבה מאוד תחומים שיכולים להיות רווחיים ומעניינים כאחד. תחומים כמו משכנתאות, שוק ההון, ייעוץ השקעות וביטוחים יכולים לדבר אל הרבה מאוד אנשים עם ראש מתמטי, שרוצים להרוויח הרבה כסף בעבודות עם ערך מוסף.יתרון מובהק של לימודי החיתום הוא שאין צורך בידע מוקדם.

מגוון אופציות

התחום הכלכלי הוא פופולארי מאוד כי הוא רווחי, מעניין וכזה שכולל הרבה מאוד אופציות של קידום. עם זאת, תנאי הקבלה באוניברסיטאות הם גבוהים מאוד והחומר הנלמד הוא לרוב תיאורטי ולא פרקטי ברמה היום יומית. לכן, הרבה מאוד אנשים בוחרים ללמוד תואר במכללה מקצועית ולקבל כלים משמעותיים לעבודה בתחום. המכללה הטובה והאיכותית ביותר בתחום הכלכלה היא מכללת אורין שפלטר שמספקת מסלולי לימוד ברמה גבוהה במגוון רחב של נושאים, כולל משכנתאות, שוק ההון וביטוחים. במכללה מקבלים תנאים איכותיים ואף יכולים לעבוד בתחום ולצבור ניסיון תוך כדי התואר.

 

דילוג לתוכן