ביטוח תאונות

ביטוח תאונות אישיות הוא אחד הביטוחים הבסיסיים ביותר שיש. מהות ביטוח זה היא כיסוי עבור תשלומים שייגרמו עקב נזקים בשל תאונה – כולל פיצוי למקרי מוות, נכות, שברים, כוויות, אשפוז, טיפול סיעודי ועוד. על-מנת להבטיח התאמה אופטימלית לצרכים הספציפיים של המבוטח ופרמיה שלא תהיה גבוהה יתר על המידה, מומלץ לפנות לסוכן ביטוח מקצועי ובעל ניסיון בביטוחים אלה. סוכני הביטוח שמורשים להתאים ביטוחי תאונות ללקוחותיהם הם סוכנים בעלי רישיון אלמנטרי שמאפשר גם מכירת ביטוחי רכוש, ביטוחים עסקיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל ועוד, ובהתאם פוטנציאל ההשתכרות שלהם גבוה.

 

על-מנת לזכות ברישיון הנ"ל ובאפשרות לעסוק במקצוע רווחי מאוד זה, יש לעבור בהצלחה 6 בחינות לימודי ביטוח אלמנטרי – במקצועות יסודות הביטוח, ביטוח תאונות, ביטוח רכוש, סטטיסטיקה ומימון, כלכלה וחשבונאות. במכללת אורין שפלטר מוצעים קורסי הכנה לכל המבחנים הנ"ל. הקורסים מועברים על-ידי מרצים בעלי ניסיון רב שנבחרים בין השאר על סמך אחוזי ההצלחה של התלמידים שלהם במבחן, כך שמובטחת הכנה אופטימלית. ההכנה כוללת גם תרגולים רבים, כולל בעזרת אתר אינטרנט שיש בו שאלות ממבחנים קודמים וכן פתרונות מפורטים. המסלול פתוח לכולם ואין צורך בידע מוקדם. בעלי תואר אקדמי רלוונטי פטורים מ-3 הבחינות האחרונות, ועל כן יכולים לקבל את הרישיון תוך זמן קצר במיוחד, כשבכל מקרה ניתן להתחיל להתפרנס בתחום תוך עד שנתיים (גם ללא ידע קודם).

לאחר השלמת מעבר הבחינות הנ"ל, ממשיכה מכללת אורין שפלטר ללוות את הבוגרים שירצו בכך באופן אישי. דרך אחת היא בעזרת חברת ההשמה של המכללה, שנמצאת בקשרי עבודה מעולים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל (הראל, כלל, מגדל, הפניקס, איילון, הכשרה ועוד), ועוד דרך היא באמצעות סוכנות הביטוח של אורין שפלטר – למי שרוצה להקים עסק עצמאי, מעניקה הסוכנות מסגרת תומכת בתחילת הדרך, ובין השאר מספקת הכנסה כספית עד לבניית תיק לקוחות.

דילוג לתוכן