בנקאות לימודים

הבחירה במקצוע לחיים מורכבת מהרבה מאוד פרמטרים, כשאחד הבולטים בהם הוא מה הוא האופק המקצועי של אותו תפקיד. כלומר, איפה בנאדם רואה את עצמו בעוד כמה שנים והאם הוא מתחבר לאותו קונספט. הרבה מאוד אנשים רוצים להיכנס לתחום הכלכלי, שכן מדובר בתחום מכובד, מאתגר, רווחי וכזה שהרבה מאוד אנשים מתחברים למהות שלו – שהיא מתמטיקה ומספרים. יש הרבה מאוד אפשרויות כאשר לומדים כלכלה, כולל כניסה לעבודה באחד הבנקים, אם כי האתגר באותם בנקים הוא גדול יותר, כי תנאי ההעסקה בשנים הראשונות הם לא טובים בלשון המעטה. לכן, חשוב גם להסתכל על האלטרנטיבות.

כאשר בוחנים את הנושא של בנקאות לימודים הם כמובן המפתח, אך חשוב לראות כי יש הרבה מאוד תתי תחומים שמאפשרים עבודה לא פחות טובה, משכורת גבוהה, תנאים טובים ואפילו תנאי קבלה שהם אינם מרתיעים במיוחד. כיום, ניתן ללמוד במכללה מקצועית ולהתמחות בתחומים כמו ביטוח, משכנתאות, שוק ההון וייעוץ ההשקעות, ולהיכנס לכל העולם הכלכלי מזווית מעט שונה. בתחומים הללו, אין צורך לחפש אחר תואר אקדמי ארוך, בו לומדים הרבה מאוד שיעורים תיאורטיים וחומר שהוא לא רלוונטי. במכללות המקצועיות מקבלים לימודים ממוקדים, ייעודיים וכאלו שנותנים כלים פרקטיים לעבודה בחברות הכי גדולות במשק. בואו לעבור מבחן הסמכה יועצי משכנתאות בקלות.

סמוך ובטוח

המכללה המקצועית המובילה בתחום הכלכלי היא מכללת אורין שפלטר, שמציעה מסלולי לימודים איכותיים וייעודיים לאנשים הרוצים להיכנס למגוון תחומים. המסלולים של אורין שפלטר קצרים באופן יחסי (כשנתיים בלבד), והלימודים נערכים בשעות הערב ומותאמים לאנשים שרוצים לעבוד תוך כדי התואר, או לנהל חיי משפחה. יתרה מכך, מרבית השיעורים אף מועלים לאתר המכללה, כך שאנשים שרוצים ללמוד מהבית יכולים לעשות זאת. מי שלומד במכללה יכול להיות סמוך ובטוח שיגיע למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר כשהוא מוכן לחלוטין.

דילוג לתוכן