דרושים בביטוח

הידע של האדם הממוצע בביטוח הוא אינו גדול, אם כי הוא חייב להיות קיים, כי כל אחד חייב לבטח את עצמו מבחינת ההיגיון, ובחלק מהמקרים, גם על פי חוק. הקונספט של תשלום תמורת הגנה ופיצוי למקרה שיקרה נזק הוא נראה קצת משונה, כי התמורה היא אינה מוחשית, אך כולנו מבינים את החשיבות שבהגנה על הבריאות שלנו, המשפחה שלנו והחפצים שלנו. מן העבר השני, יש את האנשים שמבטחים אותנו, ואלו הם סוכני הביטוח. העבודה שלהם היא די קשה ומורכבת, וגם היא כוללת סיכון מסוים. המטרה היא להביא למצב שכולם מהמרוצים, הן מהמחיר של הפוליסה והן מהתנאים שלה.

עבודה בביטוח

המקצוע של סוכן ביטוח הוא מקצוע מאוד מבוקש, לאור הצורך הקיים והבלתי נגמר. חברות רבות מפרסמות כל הזמן במדורי דרושים בביטוח במגוון תפקידים שונים. כמובן שיש תפקידים זוטרים למתחילים ותפקידים בכירים יותר לאנשים מנוסים. אגב, גם בתפקידים הזוטרים, אותם אפשר לבצע תוך כדי הלימודים, השכר הוא מאוד גבוה וכדאי. חשוב לדעת שכדי להתחיל לעבוד בביטוח לא צריך תואר ראשון, אלא תואר מקצועי מאחת המכללות בארץ. המכללה האיכותית ביותר היא ללא ספק מכללת אורין שפלטר, שמציעה מסלול לימודים מקוצר, של שנתיים בלבד, שנערך בערב או בימי שישי, ומאפשר עבודה וחיים אישיים במקביל לתואר. המכללה שלנוע וזרת לכם למצוא עבודה בתחום הביטוח בכל תחום שתבחרו. 

בסיס טוב

במכללה מלמדים מיטב המרצים, ולאחר ארבעה קורסי בסיס בשנה הראשונה, בשנה השנייה ישנה התמחות לסוכן ביטוח פנסיוני ולסוכן ביטוח אלמנטרי. כל אחד יכול לבחור את הדרך שלו ולגשת למבחני הלשכה של משרד האוצר כדי להפוך את העניין לרשמי. חשוב לדעת שאורין שפלטר שולחת מדי שנה את מירב הנבחנים לבחינה ואחוז העוברים הגבוה ביותר מגיע ממנה. כדי להמשיך ולהתקדם בתחום, חשוב בסיס טוב, שמגיע ממכללה טובה.

דילוג לתוכן