דרושים יועצי משכנתאות ללא ניסיון

היכולת לשלב בין לימודים לבין עבודה היא די מורכבת ברוב המקרים. תארים אוניברסיטאים הם מאוד תובעניים ולמעשה, מרבית האנשים משעבדים את החיים שלהם ללימודים לתקופה של 3 ואפילו 4 שנים. קשה מאוד לעבוד ולהרוויח כסף תוך כדי ועושים זאת רק אנשים שחייבים לעשות זאת כדי לממן את עצמם. אין כל ספק שהעבודה תוך כדי לימודים משפיעה על הלימודים, שכן אין מספיק זמן ויכולת לשלב את הכל. לכן, לימודים במכללה מקצועית נראים כיום הרבה יותר אטרקטיביים, עצם העובדה שיש אפשרות לעבוד בבקרים וללמוד בשיעורים שנערכים בשעות הערב. בנוסף, מסלולי הלימודים הם גם קצרים יותר והקורסים עם עניינים, ולא תיאורטיים או קורסי הכנה.

דרושים יועצי משכנתאות ללא ניסיון

השאלה היא לגבי התחומים אותם אפשר ללמוד וכאשר בוחנים מכללות מקצועיות רואים כי לימודי ייעוץ משכנתאות יכולים להיות יעילים ונכונים. המכללה הטובה ביותר ללמוד בה ייעוץ משכנתאות היא מכללה אורין שפלטר, שמציעה מסלול לימודים קצר במיוחד (כשנתיים בלבד) בו השיעורים נערכים בשעות הערב ובימי שישי, כך שאפשר לעבוד תוך כדי הסמסטר. יותר מכך, במכללה מעודדים את הסטודנטים לעבוד ולהתמחות בחברות ייעוץ משכנתאות כדי לצבור ניסיון. לניסיון יש משמעות בתחום הזה, אם כי מנגד, חוסר ניסיון של סטודנטים צעירים יכולים לבוא עם הרבה רצון להצליח. במכללה שלנו תמצאו מחלקת השמה שתעזור לכם למצוא משרות דרושים יועצי משכנתאות

מוטיבציה להצלחה

בחברות הגדולות רוצים לתפוס אנשים רעבים ולכן מפרסמים הודעות דרושים יועצי משכנתאות ללא ניסיון בתקווה להביא אנשים איכותיים למשרד, ולהצמיח יועצים שבעתיד יחזירו את ההשקעה בהם. במכללת אורין שפלטר נפתח לאחרונה קורס ייעודי בנושא ייעוץ משכנתאות שיכול לתת לסטודנטים את כל הכלים שהם צריכים כדי להצליח בתחום. בעזרת הקורס, התוכן שלו והמרצים האיכותיים, אפשר להגיע לחברות הגדולות, לתרום הרבה ולעשות זאת כמעט ללא ניסיון, אך עם הרבה מוטיבציה. על ידי הרשמה לקורס שלנו תוכלו ללמוד לימודי מקצוע מבוקש ולעבוד בתחום. 

דילוג לתוכן