הגדלת הכנסה לשכירים

העבודה בתור שכירים יכולה להיות קשה מאוד. יש צורך להתמודד עם בוס או מספר בוסים שמטילים את מרותם, יש לו"ז קבוע, דרישות מינימום ומקסימום וכן גם יעדים ופרויקטים חדשים. אנשים מנסים לעשות את כל מה שהם יכולים כדי להשתלב בתוך המערכת, לפרוח ולהתקדם בעבודה על מנת להרוויח כמה שיותר. הרי המרדף המרכזי בחיים הוא אחרי כסף, שאמור לסדר חיים שהם נוחים יותר, והמשכורת הממוצעת במשק פשוט לא מספיקה. כדי להרוויח יותר, העדיפות היא לבחור במקצוע שמאפשר בונוסים ועמלות, כדי שאותו דרייב יתורגם באופן מידי לרווח.

לימודי ביטוח אלמנטרי

הנושא של הגדלת הכנסה לשכירים הוא נושא חם אצל כל מי שעובד כשכיר. כל אדם עם אמביציה ורצון להטיב איתו ועם משפחתו מחפש את הדרכים להגדיל את משכורתו ולרוב זה לא אפשרי. עם זאת, כאשר בוחנים את האופציות ומחפשים היכן אפשר להרוויח יותר, רואים כי בתחום הביטוח יש שכר בסיס טוב והרבה מאוד אפשרויות לקבלת בונוסים ועמלות. עולם הביטוח עובד על מכירות אינטנסיביות ומכירת פוליסות בפורמט של רווח למוכר. מה שיפה בעולם הביטוח ומפריד אותו מהרבה עולמות אחרים, הוא הצורך של כל אחד ואחד מאיתנו בכיסוי, הן בנוגע לביטוחי חובה והן בנוגע לביטוחים אלמנטריים של מוצרים יקרי ערך. הוצאת רישיון סוכן ביטוח ועבודה בתחום, יכולה ליצור הגדלת הכנסה עבור המון אנשים. 

בונוסים ועמלות

הנוסחה היא פשוטה – יותר מכירות של פוליסות, יותר עמלות ובונוסים. למעשה, גם אנשים צעירים שעוסקים בתחום יכולים להגיע למשכורת נטו של חמש ספרות, בקלות יחסית. הבסיס של כל העניין הוא ללמוד את התחום במקום טוב. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחום הביטוח והיא מאפשרת לימודים מקצועיים מקוצרים, במסלול של שנתיים, בשעות הערב ובימי שישי. צעירים רבים מגלים את התחום בשלב מוקדם ומצליחים להרוויח סכומים נכבדים כבר בשלב מוקדם של הקריירה, לאור הבונוסים והעמלות.

דילוג לתוכן