חיתום בחברת ביטוח

בכל חברת ביטוח ישנן שתי מחלקות חשובות שמבצעות את הפעולות הבסיסיות של בדיקת הבקשות לפוליסות ואת בדיקת התביעות לפיצוי או שיפוי. בדיקת הבקשות לביטוח מתבצעת על-ידי החתמים, שמחליטים אילו פוליסות כדאי לחברה להעניק ללקוחות (ובאילו תנאים) ואילו לא, והטיפול בתביעות הלקוחות מבוצע על-ידי מיישבי תביעות. לכל מי שרוצה לעבוד באחד משני סוגי תפקידים אלה מציעה מכללת אורין שפלטר קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי.

משך הלימודים הוא 15 חודשים והמתכונת היא של מפגש שבועי אחד. הקורס כולל ידע תאורטי נרחב וגם מגוון תרגולים וסימולציות מעשיות אשר מכינות את משתתפי הקורס לעבודה בפועל. כדאי לדעת שלאורין שפלטר הסכמים בלעדיים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל ובהן מגדל, מנורה, איילון, הראל, הפניקס ואחרות, לפיהם מוזמנים תלמידי המכללה לראיונות עבודה, בחלק מהמקרים עוד לפני השלמת הלימודים.

בכל מקרה תפקידי חיתום בחברת ביטוח וכן תפקידי מיישבי תביעות מתאפיינים בשכר נאה, בשעות עבודות נוחות, בסביבת עבודה נעימה ומעצימה, בעניין ובאתגר. בנוסף לאפשרות לעבוד בחברות הביטוח, מוצעות משרות דומות גם במחלקות הביטוח של ארגונים גדולים, בחברות ליסינג והשכרת רכב ובחברות לייבוא רכב. יתרון משמעותי נוסף של קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי במכללת אורין שפלטר הוא שאין תנאי קבלה, כך שהמסלול פתוח לכולם, ללא קשר לרמת הידע המוקדם או לניסיון תעסוקתי כלשהו. בהתאם קהל היעד של לימודים אלה כולל מצד אחד את מי שכבר עובד או עובדת בחברת ביטוח ורוצה להתקדם ומצד שני צעירים בראשית דרכם שמחפשים תעסוקה יציבה ומתגמלת. באורין שפלטר הצטבר ניסיון רב לגבי הכשרת חתמים ומיישבי תביעות (ובאופן כללי אנשי מקצוע לתחום הביטוח), ניסיון שבא לידי ביטוי בליווי האישי של כל תלמיד ותלמידה בקורס, ובהכשרה האפקטיבית לקראת עבודה בפועל.

דילוג לתוכן