חיתום דרושים

חיתום הוא תחום פעילות בסיסי בכל חברת ביטוח, ובהתאם הוא מתאפיין בביקוש רב לנשות ואנשי מקצוע איכותיים. מי שמתקבל למשרות אלה זוכה למשכורת נאה, שעות עבודה נוחות, תעסוקה יציבה בחברה גדולה, עניין והזדמנויות לקידום. קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי של מכללת אורין שפלטר הוא הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לעבודה כחתמים.

בנוסף לעובדה שבמחלקות חיתום דרושים עובדים רבים ולתנאים המצוינים שמציעות משרות אלה, ישנו עוד יתרון משמעותי: הלימודים קצרים למדי, רק כ-15 חודשים במתכונת של שיעור אחד בשבוע, ואין שום תנאי קבלה – כל אחד וכל אחת יכולים להתחיל ללמוד חיתום ולאחר כשנה להתחיל להתפרנס היטב בתחום זה. בהקשר זה כדאי לדעת כי למכללת אורין שפלטר הסכמים בלעדיים עם כל חברות הביטוח המובילות בישראל ובהן מנורה, הפניקס, הראל, אליהו, מגדל, כלל ואיילון, ובהתאם להסכמים אלה מוזמנים התלמידים בקורס החיתום לראיונות עבודה, לעתים כבר במהלך הקורס!

נושאי הלימוד כוללים את כל סוגי הביטוחים (בריאות, רכוש, דירות, רכב, ביטוחים עסקיים, ביטוחים הנדסיים, ביטוחים סיעודיים ועוד). עוד נושאים הם חבויות (כלפי צד שלישי), סיקור סיכונים, אובדן רווחים ודיני נזיקין. דגש נוסף הוא התנסויות מעשיות מגוונות כולל תרגולים וסימולציות שמטרתם להכין את התלמידים לעבודה בפועל, כך שההתאקלמות בחברת הביטוח תהיה קלה ומהירה. כדאי לדעת כי קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי של מכללת אורין שפלטר מכשיר את הבוגרים לעבודה בסוג נוסף של משרות בחברות ביטוח – מסלקי תביעות, שתפקידם הוא לטפל בתביעות הלקוחות כנגד חברת הביטוח ולקבוע מהם המקרים שבהם אכן התרחש אירוע ביטוחי והלקוח זכאי לפיצוי או שיפוי. אפשרויות תעסוקה נוספות הן בחברות לייבוא כלי רכב, בחברות ליסינג ובמחלקות ביטוח של ארגונים גדולים.

דילוג לתוכן