קורס חיתום ביטוח כללי

לימודי חיתום ביטוח כללי מכשירים נשות ואנשי מקצוע לאחד התפקידים המרכזיים בכל חברת ביטוח: חתמות. החתמות והחתמים נהנים מעבודה בחברה גדולה שמטבעה מתאפיינת ביציבות רבה, משעות עבודות נוחות כולל אפשרות למשרת אם (כלומר השארת אחר הצהריים פנוי לחלוטין מדי יום, יתרון משמעותי להורים וגם למי שעדיין לא מגדל ילדים), מסביבת עבודה נעימה ומשכר גבוה כבר בתחילת הדרך.

יתרון משמעותי נוסף של מסלול זה הוא שאין תנאי קבלה – כל אחד וכל אחת יכולים ללמוד בקורס חיתום, ואין צורך בידע מוקדם כלשהו או בזיקה לעולם הביטוח, מה גם שהמרצים באורין שפלטר הם בעלי ניסיון רב בהכשרת חתמים, ובסיוע לכל תלמיד ותלמידה בכל נושא שהם מתקשים בו. משך הלימודים הקצר – 15 חודשים בלבד (מפגש שבועי אחד) – תורם גם הוא לאטרקטיביות של המסלול, ועוד כדאי לקחת בחשבון שלמכללה חברת השמה משלה שמתמחה בהשמה בתחום הביטוח. לחברה הסכמים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, כולל מגדל, כלל, איילון, הפניקס, מנורה ועוד, ולנוכח הרמה הגבוהה של הלימודים באורין שפלטר, הבוגרות והבוגרים נהנים מביקוש רב מאוד ומוצאים עבודה בקלות, לפעמים עוד לפני סוף הקורס.

מרכיב אחר שמסייע לתלמידי קורס חיתום ביטוח כללי להשתלב היטב בכל חברת ביטוח גדולה תוך זמן קצר הוא המרכיב המעשי של הלימודים, שכולל סדנאות שונות, תרגולים מגוונים, סימולציות בכל רמות הקושי ועבודה עם התוכנות שבהן משתמשות גם חברות הביטוח. אפשרויות תעסוקה מוצלחות נוספות בעקבות לימודי חיתום הביטוח באורין שפלטר הן במחלקות הביטוח של ארגונים ותאגידים גדולים, במשרדי יבואניות הרכב ובחברות השכרת רכב וליסינג.

נושאי הלימוד בקורס חיתום כללי: יסודות הביטוח, סוגי ביטוחים שונים (רכוש, דירות, רכב, בריאות, סיעוד), דיני נזיקין, חבויות, ביטוחים הנדסיים ועוד.

 

דילוג לתוכן