חיתום לימודים

אחד היתרונות המשמעותיים של תפקידי החיתום בחברות הביטוח הוא מסלול הלימודים הקצר והממוקד המוביל אליהם – תוך 15 חודשים, ולפעמים גם פחות, תוכלו גם אתם לעבוד כחתמים בחברת ביטוח מובילה וליהנות מכל יתרונות המשרה: שכר נאה, שעות עבודות נוחות (עם אפשרות למשרת אם שבה אחר הצהריים נשאר פנוי לאורך כל השבוע), יציבות (איכות יקרת ערך בעידן התזזיתי שבו אנחנו חיים), עניין, אחריות וסביבת עבודה איכותית.

יתרון מובהק נוסף של לימודי החיתום הוא שאין צורך בידע מוקדם או בניסיון תעסוקתי – למעשה אין כלל תנאי קבלה לקורס החיתום בביטוח כללי של מכללת אורין שפלטר, ובהתאם כל אחת וכל אחד יכולים להגיע לתפקיד המתגמל. בהקשר זה כדאי לציין את הניסיון הרב של צוות המרצים בקורס, שכבר הכשיר חתמים רבים שעושים חיל בחברות הביטוח השונות, ובאופן כללי אמון על ליווי אישי לכל תלמיד ותלמידה לאורך הלימודים תוך עזרה ספציפית בכל נושא שיש בו קושי.

עבור המעוניינים במשרה במחלקת חיתום לימודים במכללת אורין שפלטר מציעים עוד יתרון רב חשיבות: המכללה חתומה על הסכמים בלעדיים עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ (הפניקס, מנורה, הראל, כלל, מגדל, איילון ואחרות), ובהתאם תלמידי קורס חיתום זוכים להיות מוזמנים לראיונות עבודה בכל החברות הנ"ל, לפעמים כבר במהלך הלימודים. המוניטין הגבוהים של המכללה הופך את בוגריה לאנשי מקצוע מבוקשים באופן כללי, כך שניתן להגיע למשרות איכותיות גם במחלקות לביטוח בארגונים גדולים, בחברות ליסינג ובחברות ליבוא רכב.

תוכנית הלימודים נבנתה במטרה להעניק ידע רחב במיוחד ולהבטיח התאקלמות מהירה וקלה בעבודה עצמה. בהתאם היא משלבת פן תאורטי עם פן מעשי (מגוון סימולציות ותרגולים ברמות קושי משתנות). הנושאים הנלמדים הם דיני ביטוח, דיני נזיקין, ביטוחי רכוש, ביטוחי בריאות, חבויות, סיקור סיכונים, אובדן רווחים, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

 

דילוג לתוכן