לימודי חיתום ביטוח

המאה ה-21 מציעה לנו מבחר גדול מאוד של מסלולי לימוד, ולא תמיד קל לבחור ביניהם. השיקולים המובילים נחלקים לשתי קטגוריות: מידת ההשקעה הנדרשת בלימודים – והתמורה המתקבלת מהם. לימודי חיתום ביטוח במכללת אורין שפלטר מתבלטים לטובה בשני ההיבטים הנ"ל: ראשית, מדובר במסלול קצר שנמשך קצת יותר משנה ובנוסף לא מציג תנאי סף לקבלה, כך שכל אחד וכל אחת יכולים להתחיל ללמוד באופן מידי. ושנית, זהו קורס שמכשיר נשות ואנשי מקצוע לתחום שהביקוש בו גבוה במיוחד: חתמות.
לימדוי ביטוח

בפני בוגרי לימודי החיתום פתוחות מספר אפשרויות תעסוקה: חברות השכרת רכב וליסינג, חברות לייבוא רכב, מחלקות ביטוח בארגונים גדולים ובעיקר חברות ביטוח. בכל מקומות העבודה התעסוקה מתאפיינת ביציבות לטווח ארוך, בשכר גבוה, בתנאי עבודה נוחים מאוד ובמשרה שיש בה עניין ואחריות רבה. לאורין שפלטר הסכמים בלעדיים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל – מנורה, איילון, הראל, מגדל, כלל, הפניקס, אליהו ועוד – ועל כן לבוגרי לימודי החיתום במכללה סיכוי גבוה במיוחד להתקבל לעבודה מיד בתום הקורס. למעשה, בחלק מהמקרים מוזמנים תלמידי קורס חיתום ביטוח כללי לראיונות עבודה כבר במהלך הלימודים ומתחילים להתפרנס היטב.

הנושאים הנלמדים בקורס כוללים דיני ביטוח, דיני נזיקין, ביטוחי רכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי דירות, חבויות, סיקור סיכונים, אובדן רווחים, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי בריאות ועוד. לצד הלימודים התאורטיים המקיפים מוקדש זמן רב גם לתרגול מעשי, סימולציות ועבודה עם התוכנות של חברות הביטוח, כך שהקליטה העבודה תהיה קלה ומהירה. צוות המרצים באורין שפלטר הינו בעל ניסיון רב בהכשרת חתמים וחתמות, וכל התלמידים זוכים לתשומת לב אישית ולסיוע בהתמודדות עם כל קושי נקודתי. בסיום קורס חיתום ביטוח ישנה בחינה פנימית של המכללה – אין מבחנים חיצוניים, וכאמור חלק מהתלמידים מגיעים לחברות הביטוח הגדולות כבר במהלך הלימודים.

לימודי חיתום ביטוח

נושא הביטוח הוא נושא חשוב עבור כל אחד מאיתנו, וכולנו רוצים לבטח את עצמנו מבלי להוציא יותר מדי כסף מדי חודש. לנו יש את הכוח הצרכני, ומנגד עומד האינטרס של סוכן או חברת הביטוח להרוויח. סוכני ביטוח שיודעים למצוא את דרך המלך ולמצוא מודל רווחי ונכון גם לעצמו או לחברה שלו וגם ללקוח, הוא סוכן ביטוח טוב. לכל תהליך מציאת המודל האידיאלי קוראים תהליך החיתום, והוא מהווה, דה פקטו, את הבסיס לעבודה של כל חברת ביטוח באשר היא. מבחינת חברת הביטוח, כל לקוח הוא שונה, מכיוון שרמת הסיכון היא אינה קבועה. בתהליך החיתום יש לקחת בחשבון את כל האלמנטים השונים, כדי למצוא מחיר שהוא נכון ללקוח ורווחי לחברה.

קורס חיתום

לימודי חיתום ביטוח נותנים למעשה את כל הכלים לסוכן הביטוח על מנת למצוא את הנוסחה המנצחת שתעזור לו להרוויח ולהקטין את הסיכון עבורו או עבור הגוף שהוא עובד בו. בעולם שבו יש הונאות ביטוח מצד אחד, וחיפוש דקדקני ומוגזם אצל אנשים קשי יום מנגד, חשוב להיות הוגנים בתהליך החיתום, ואם הסיכון גבוה מדי, לבקש סכום גבוה או לא לבטח ומנגד, אם הסיכון לא קיים, אז יש לתמחר בהתאם. התהליך הזה, כאמור, דורש בידוק עמוק, שאלת השאלות הנכונות ובדיקת כל הנתונים לפני שמעניקים פוליסה ללקוח. לימודי חיתום אלמנטרי הם מקצוע מבוקש כיום בעולם הביטוח.

לקבל את כל הכלים

לימודי חיתום ביטוח חייבים להיערך במקום הנכון, אצל אנשי מקצוע איכותיים שכבר ביצעו את התהליך בעבר. רק כך אפשר לדעת איך לדבר עם הלקוח הפוטנציאלי, איזה שאלות לשאול ובאילו דברים יש להתמקד עד למציאת הנוסחה המנצחת. במכללת אורין שפלטר מקבלים הסטודנטים את כל הכלים להצלחת בתהליכי חיתום מקצועיים, בכל תחום שהוא, ולא בכדי היא נחשבת למכללת הביטוח הטובה ביותר בארץ.

 

דילוג לתוכן