יועץ משכנתאות ללא ניסיון

 אנשים לוקחים את המונח "חוסר ניסיון" לכיוונים שהם לרוב שליליים. הייחוס של המונח הוא לטעויות, חוסר הצלחה והרבה תמימות, אך לא תמיד זה המצב. בהרבה מקרים, אנשים לא מנוסים הם הרבה יותר רעבים להצלחה, הם מעורים יותר בטרנדים האחרונים ובעיקר רוצים להוכיח את עצמם. הרבה מעסיקים בישראל דורשים קורות חיים מלאים ועשירים, אך לעיתים דווקא עובדים לא מנוסים הם מוצלחים יותר, וגם מרוויחים פחות. אחד התחומים בהם אפשר ליהנות מחוסר ניסיון של אנשים מקצועיים הוא תחום ייעוץ המשכנתאות. אם אתם מעוניינים להיות יועץ משכנתאות לימודים של התחום הם חובה. 
כמה מרוויח יועץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא תחום שנלמד במכללה מקצועית ולכן, הסטודנטים מקבלים לימודים פרקטיים ועדכניים, כך שהם יכולים ולהתחיל להתמחות כבר תוך כדי השנה הראשונה בתואר. זה אפשרי במיוחד כאשר לומדים במכללה איכותית ומותאמת לצרכי הסטודנטים כמו מכללת אורין שפלטר. מסלול הלימודים של המכללה אורך שנתיים בלבד והשיעורים נערכים בערב ובימי שישי, מה שמאפשר לסטודנטים לנהל אורח חיים רגיל לחלוטין מבחינת תעסוקה ויחסים אישיים. הגישה לקמפוסים בתל אביב ובחיפה היא מאוד נוחה, והמרצים הם מהשורה הראשונה בארץ. הליווי האקדמי הוא צמוד והסטודנטים למעשה מקבלים את כל התנאים להצלחה, ולאור העובדה שהם צוברים ניסיון תוך כדי התואר, הם חוסכים זמן ויכולים להתקדם בצורה מהירה יותר.

לצמוח ולגדול

החברות הגדולות מחפשות כל הזמן אחר יועץ משכנתאות ללא ניסיון אשר יוכל לצמוח ולגדול עם החברה. האנשים האיכותיים מסוגלים לתת את הערך המוסף לאחר שהם מגלים תושייה ויכולת כלכלית איכותית, ולכן, אפשר לראות שגם אנשים "ירוקים" בהחלט יכולים לעזור למשפחות רבות, אפילו עם ייעוץ חינמי ואגבי. למשכנתא טובה יש כמה נקודות שחייבים לעמוד עליהן, כמו בחירת מסלול נכון לפי רמת סיכון ומיקוח על גובה הריביות וחלוקת התשלומים, ואת הדברים האלה אפשר לקבל גם מיועץ צעיר. כיום דרושים יועצי משכנתאות בבנקים ולכן גדאי ללמוד את התחום. 

דילוג לתוכן