יועץ משכנתאות מחירים

הדרך לקניית דירה חדשה היא ארוכה מאוד, ואנשים אשר מגיעים למצב בו הם יכולים לעשות זאת, צריכים לקבל הרבה שבחים. אותם אנשים בוודאי מתחילים להבין כי הסכום הכספי אותו הם צריכים הוא הרבה מעבר לעלות הדירה, בין אם מדובר על שכר טרחה לעורכי דין במהלך הדרך, או על רכישת ריהוט ושיפוץ הדירה במידה שרכשתם דירה שאיננה מקבלן. למרות כל ההוצאות הללו, והוצאות נוספות שמגלים במהלך הדרך, ההוצאה המשמעותית הינה רכישת הדירה, וגיוס ההון המתבקש לטובת מהלך זה.

יועץ משכנתאות מחיר

גיוס ההון נעשה בדרך כלל על ידי לקיחת משכנתא מהבנק או מגוף פיננסי אחר המורשה להעניק משכנתאות. מהר מאוד הלווים מגלים כי עליהם לעשות סבב פגישות עם יועצי משכנתאות על מנת לקבל את ההצעה שתתאים להם בצורה אידיאלית. לא מעט אנשים מעידים כי כאשר התחילו לבדוק לגבי יועץ משכנתאות מחירים ועלויות הם הופתעו מהעלות היחסית גבוהה, אך בהמשך הדרך הבינו כי פנייה אל יועץ שכזה הייתה אחת ההשקעות הטובות והחכמות ביותר שנעשו בכל תהליך של רכישת הדירה.

מה צריך לדעת

עולם המשכנתאות מורכב מלא מעט פרמטרים וצריך להבין כי עשירית הנקודה הינה משמעותית ומדובר בלא מעט כסף בראייה כללית. צריך לזכור כי מדובר בהתחייבות כלכלית ארוכה, שנמשכת לפעמים כשלושה עשורים. כאשר בוחרים ללמוד את תחום ייעוץ המשכנתאות בצורה מקצועית, חשוב מאוד לבחור בקורס במוסד מוביל ומנוסה על מנת לרכוש את כל הידע המתבקש. מכללת אורין שפטלר ידועה בעולם המשכנתאות כמי שמכשירה לא מעט יועצים כל שנה, ונתפסת כמובילה בתחום. מכללת אורין שפטלר שמה את הדגש על רמה גבוהה מאוד של החומר הנלמד בקורס ייעודי מבלי לוותר על אף פסיק וסעיף שעשוי להיות רלוונטי ושימושי ליועצי העתיד. אם אתה מעוניין  להיות יועץ משכנתאות לימודים במכללת אורין שפלטר יעזרו לך להגיע לשם.

תוכנית הלימודים שלנו במכללת אורין שפלטר

תוכנית הלימודים אצלנו במכללה, כוללת הרצאות פרונטליות על ידי טובי המרצים בתחום, תרגילים ועבודה מעשית בכיתה. כמו כן, אנחנו מעבירים סימולציות ועורכים דיונים ובסופו של הקורס יש לנו פרקטיקום והדרכה מעשית לעבודה. במהלך הקורס נתרגל עבודה מעשית באמצעות מחשבוני משכנתא והלוואות. המחשבונים יעמדו לרשות הסטודנטים בסיום הלימודים. רבים חוששים שלקורס יועץ משכנתאות מחיר גבוה להפליא אך הדבר אינו נכון. חשוב מכך, לעלות הקורס חשיבות נמוכה יותר מרמת הלימוד בקורס, הכלים שמעניקים לסטודנטים ואחוזי ההצלחה בבחינות.

לימודי יייעוץ משכנתאות הכנה מעשית לעבודה בתחום

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בנוגע למשכנתא, הוא בניית תמהיל משכנתא מדויק עבור הלקוחות שלכם. אצלנו תקבלו את כל הכלים המעשיים, לבנות תמהיל משכנתא ולתכנן נכון את ההחזר החודשי של התשלומים. תקבלו את כל הידע והכלים שיועץ משכנתאות זקוק לו על מנת לבצע את כל הפעולות הנדרשות עבור הלקוח. כמו כן, נלמד לעומק את כל 32 המסלולים של המשכנתאות בישראל, ונקדיש זמן רב לעיון ביתרונות ובחסרונות של כל מסלול. נלמד גם על כל הרגולציות והחוקים של השנה האחרונה ונתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום. במהלך הקורס נסקור את כל מושגי היסוד במשכנתא, נבחן את הקריטריונים לקבלת אשראי, נעבור על כל המסלולים וההלוואות ונלמד על מדד המחירים לצרכן ומדד תשומת הבנייה. כמו כן נלמד לעומק איך להגיש בקשה מושלמת לבנקים ואיך לעבוד מולם. נבחן אסטרטגיות פעולה שונות ונבין איך הבנק חושב על משכנתאות.

זהו רק חלק קטן מהנושאים הנלמדים. אם אתם מעוניינים בפירוט מדויק של כל הנושאים, פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים שלנו ונשלח לכם גם את הסילבוס של הקורס. הסילבוס המפורט שלנו יתן לכם תמונה מלאה של הקורס, ויספק לכם מידע על המכללה ועל ההכשרה המקיפה שלנו בתחום.

כפי שציינו הדבר הכי חשוב עבורנו, הוא הכנה מעשית לעבודה בתחום. לכן אתם יכולים להיות בטוחים, שכל מה שתלמדו ישרת אתכם בהמשך לצורך עבודה שוטפת כיועצי משכנתאות. אין לנו זמן לאבד זמן על חומר תיאורטי לא רלוונטי, אנחנו מכוונים לעיקר ומקנים לכם השכלה מעשית ברמה הכי גבוהה שניתן.

דילוג לתוכן