יועץ משכנתאות פרטי

שוק התעסוקה בישראל מתחלק לשניים, כאשר יש שכירים ויש עצמאים. בעבר, הרוב המוחלט של האנשים היה שכיר ועדיין, מרבית האנשים מעדיפים את הביטחון הכלכלי שבעבודה אצל גוף מסודר. עם זאת, כיום יש הרבה מאוד עצמאים שעובדים בתחומים שונים, גם כאלו שלא היו בעבר, כמו מדיה חברתית ועבודות תכנות. יש יתרונות וחסרונות לעבודה מול עצמאים ומול שכירים, כאשר עצמאים נותנים יחס אישי יותר, הם מתאמצים יותר כדי להוכיח את עצמם והמחיר הוא יותר גמיש. עם זאת, אין הביטחון שבעבודה מול חברה גדולה, שנותנת גב לעובדים שלה ויכולה לתת מענה כולל לכל בעיה שלא תצוץ.
יועץ משכנתאות פרטי

הנושא הוא רלוונטי במיוחד בתחום מבוקש כמו ייעוץ משכנתאות. כיום יש הרבה יועצי משכנתאות שיוצאים מהחברות הגדולות בידיעה שהם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף באמצעות ייעוץ פרטי. העבודה עם יועץ משכנתאות פרטי חייבת להיות חכמה וצריך להתחיל אותה עם סקר שוק, שכן יש הרבה מאוד סוכנים מכל מיני סוגים ועם תחומי התמחות שונים. העבודה עם סוכן היא צמודה ואפילו מעט אישית, שכן יש לסוכן גישה לנתונים הכי רגישים של הלקוחות שלו, והוא צריך לעבוד עם הנתונים הללו כדי להוזיל משמעותית את הריביות של המשכנתא וגם להחליט על סוג המסלול שנלקח (צמוד מדד או שלא).

המקום הטוב ביותר

יועצי משכנתאות איכותיים צריכים להיות בעלי בסיס טוב והכשרה טובה, אותה אפשר להשיג רק במכללה מקצועית טובה. המכללה הטובה ביותר בארץ היא מכללת אורין שפלטר, ששולחת מדי שנה את מרבית הנבחנים למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך. לאחרונה נפתח במכללה קורס ייחודי וייעודי לייעוץ משכנתאות, אשר נותן לסטודנטים את הערך המוסף ויכול לכוון אותם ולהעניק להם מידע, ידע וניסיון, שיהיה קשה מאוד להשיג במקומות אחרים. ליועץ משכנתאות משכורת משתלמת במיוחד ולכן אנו ממליצים להכנס לתחום. 

דילוג לתוכן