יועץ פנסיוני לימודים

אין כמעט אדם שלא זקוק לעזרה בהרכבת תיק הפנסיה שלו – תיק שכולל הן מוצרים שמהותם חיסכון לגיל שבו כבר לא נוכל להתפרנס (קופת גמל, ביטוח מנהלים, קרן השתלמות) והן ביטוחים רלוונטיים (ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים). הייעוץ הנדרש כפול – הן לגבי המרכיבים השונים, והן לגבי המוצרים הספציפיים המתאימים ביותר לאדם בכל סעיף (שכן ישנם סוגים רבים של ביטוחי בריאות, המון קרנות פנסיה וכו'). מי שמספק את כל המידע יקר הערך הוא יועץ פנסיוני, ועל-מנת לעסוק בייעוץ פנסיוני יש לעבור מסלול לימודים שכולל 6 קורסים: יסודות הביטוח, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, כלכלה, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני.

עבור מי שרוצה להיות יועץ פנסיוני לימודים במכללת אורין שפלטר הם האופציה הטובה ביותר. צוות המרצים הינו בעל ניסיון רב בהכנה למבחני משרד האוצר והרשות לניירות ערך, ובהתאם אחוזי ההצלחה של תלמידי המכללה גבוהים במיוחד – וניתן להשלים את המסלול המוביל לקבלת רישיון יועץ פנסיוני תוך 18-24 חודשים. בעלי תואר אקדמאי רלוונטי פטורים מהמבחנים בכלכלה, בחשבונאות ובסטטיסטיקה ומימון, ויכולים להגיע אל היעד, רישיון יועץ פנסיוני, בפרק זמן קצר אף יותר. בכל מקרה חשוב להדגיש כי אין תנאי קבלה ללימודי ייעוץ פנסיוני, והם פתוחים לכולם.

מאפיין חשוב נוסף של הלימודים במסלול הייעוץ הפנסיוני של אורין שפלטר הוא הליווי הצמוד לכל תלמיד ולכל תלמידה. לשם כך הוקם אתר אינטרנט ייעודי לכל קורס ובו תרגילים רבים – וצוות המכללה עובר על הישגי המשתתפים בקורס, מאתר כל גורם קושי ומסייע לפתור אותו באופן מידי ואפקטיבי. ספרי לימוד מקיפים משלימים את ההכנה האופטימלית לכל בחינה. תלמידים שנכשלו בבחינה מסוימת והשתתפו ברוב השיעורים בקורס זכאים לחזור עליו ללא כל עלות. עוד כדאי לדעת כי ניתן ללמוד גם מהבית, באמצעות השיעורים המצולמים שבהם מועבר כל החומר הרלוונטי בפשטות ובבהירות.

דילוג לתוכן