יועצי משכנתאות פרטיים לימודים

המטרה של אנשים רבים היא לעבוד במקצוע מכובד, עם מוניטין, עם כסף, אך גם בכזה שנותן ערך לאנשים אחרים. אף אחד לא רוצה לעבוד בעבודה סתמית ממנה אי אפשר להפיק תועלת או סיפוק, אלא רק כסף ולכן, הרבה אנשים בוחרים לעבוד בתחום ייעוץ המשכנתאות וזאת מתוך הבנה כי הם מקבלים את האפשרות לסייע לאנשים מבחינה כלכלית. מרבית המשפחות בישראל זקוקים למשכנתא כדי לקנות בית והביקוש הוא עצום. ההבדל בין הסכום שמשלמת משפחה שלא לוקחת ייעוץ לבין משפחה שמשתמשת ביועץ טוב יכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים בראייה של כמה עשורים קדימה.

יועצי משכנתאות נותנים עצות ומכוונים את הלקוחות לכיוון הנכון ולבחירה בעסקה הנכונה על מנת שיוכלו לחסוך כסף. השכר של יועץ משכנתאות עשוי להרתיע אנשים, אך חשוב מאוד לזכור כי מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה מהר מאוד. תפקידו של יועץ משכנתאות היא לבחון את המשפחה ואת גרף ההוצאות וההכנסות שלה, ובמקביל, לנהל את המשא ומתן מול הבנקים, על מנת להוריד בעמלות ובגובה הריביות. התשלום ליועצים, כאמור, מסתכם בכמה אלפי שקלים, אך כבר בחודשים הראשונים, כאשר חוסכים כמה מאות שקלים בחודש, אפשר לראות את ההשקעה הזו חוזרת.

מוכנים עד הסוף

יועצי משכנתאות פרטיים מצליחים להשיג מוניטין ושכר גבוה במיוחד, ולכן יש מספר מכללות המציעות מסלולים איכותיים. המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום המשכנתאות הינה מכללת אורין שפטלר, ששמה דגש על הסטודנטים ומאפשרת להם לעבוד תוך כדי התואר בחברות הגדולות במשק, לפני המעבר לשוק הפרטי, שמהווה מטרת על עבור הרבה מאוד יועצים. המכללה מעניקה תנאים איכותיים כמו שיעורים בשעות הערב, מסלול לימודים מקוצר של שנתיים בלבד, צפייה בשיעורים באינטרנט ועוד מגוון הטבות, וזאת כמובן תוך כדי שמירה על רמה לימודית גבוהה והכנה איכותית למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך. צרו איתנו קשר עוד היום למידע אודות לימודי ייעוץ משכנתאות.

דילוג לתוכן