יועצי משכנתאות פרטיים

אנשים שמחליטים לעזוב את שוק העובדים השכירים ולהיכנס לעצמאות נחשבים בעיני רבים כאמיצים. לא פשוט לעזוב את האפשרות לקבל שכר חודשי וקבוע ממעסיק מסודר, וללכת אל הלא נודע. כמובן שהיתרונות הם רבים ואם העסק מצליח, אז מקבלים מקור הכנסה גדול, לו"ז אישי והיעדר בוסים ובעלים שיכולים להיות קשים להתמודדות לעיתים. יש מספר מקצועות בהם קל יותר לפתוח עסק פרטי לאור האופי של התחום והדרישה בשוק, ואחד המקצועות הללו הוא ייעוץ המשכנתאות.
יועץ משכנתאות משכורת

ייעוץ משכנתאות הוא פופולארי מאוד כיום מפני שמדובר בתחום רווחי מאוד, וכזה שנותן אפשרות להיכנס לעצמאות בצורה נוחה ולעבוד לפי לו"ז אישי. הרבה אנשים למעשה מתמחים בחברות הגדולות, מקבלים ניסיון ועוברים לנסות את מזלם בתור עצמאיים. החוכמה היא קודם כל לקבל את ההכשרה הנכונה, ובמקרה של ייעוץ משכנתאות, מדובר במכללה מקצועית מהמעלה הראשונה. המכללה המקצועית הטובה ביותר בארץ היא מכללת אורין שפלטר, שאחראית על חלק גדול מיועצי המשכנתאות הצעירים המקבלים את תעודת ההסכמה שלהם מהרשות לניירות ערך בכל שנה. המכללה פתחה לאחרונה קורס ייעודי לייעוץ משכנתאות והוא במסגרת מסלול הלימודים הרגיל, שנערך רובו ככולו בשעות הערב, ומאפשר לאנשים לעבוד תוך כדי הלימודים. יועץ משכנתאות פרטי בשונה משכיר משיג את הלקוחות שלו בעצמו והם משלמים לו ישירות. 

סט כלים מתאים

צבירת ניסיון בשלב מוקדם בקריירה היא חכמה מאוד וממנה יוצאים יועצי משכנתאות פרטיים אשר מסוגלים לתת יתרונות רבים ללקוחות שלהם. ראשית, השירות שלהם הוא אישי יותר, הם מסוגלים להיכנס יותר לעובי הקורה וצריכים להוכיח את עצמם כדי לקבל לקוחות נוספים. היועצים הללו יודעים כיצד להרכיב את המשכנתא האטרקטיבית ביותר עבור הלקוחות במסגרת פרמטרים של הכנסה, צפי הכנסה, וכן בחירת מסלולים נכונים בבנק ומיקוח מול נציגים כדי להוריד כמה שיותר עמלות. סוכנים טובים מסוגלים לחסוך לאנשים עשרות אלפי שקלים בהחזרי ריביות.

דילוג לתוכן