ייעוץ חיתום

חיתום הוא תפקיד מרכזי בכל חברת ביטוח. ניתן להתקבל אל תפקיד זה לאחר קורס ממוקד (במתכונת של שיעור אחד בשבוע במשך 15 חודשים) ולזכות בתנאים מצוינים – שכר מכובד מאוד כבר בתחילת הדרך וללא ניסיון, סביבת עבודה מטופחת ומטפחת, תעסוקה יציבה לטווח ארוך ועוד מרכיב חשוב, אפשרות לעבוד במשרת אם שמשאירה את אחר הצהריים פנוי לגמרי מדי יום.

הדרך אל המשרות המתגמלות בחברות הביטוח המובילות כאמור קצרה יחסית. בנוסף אין תנאי קבלה, כך שכל אחד וכל אחת יכולים להפוך לחתמים וליהנות מכל היתרונות של תפקיד זה. כדאי לדעת שעבור בוגרי לימודי חיתום של מכללת אורין שפלטר הדרך למשרה קצרה במיוחד: למכללה הסכמים בלעדיים עם מגדל, כלל, הפניקס, מנורה, אליהו, איילון, הראל וחברות ביטוח גדולות נוספות, ולפיהם מוזמנים התלמידים לראיונות עבודה, ולעתים כבר במהלך הקורס. אפשרויות תעסוקה נוספות לבוגרי לימודי חיתום בביטוח כללי הן בחברות ליסינג, בחברות לייבוא רכב ובמחלקות ביטוח של ארגונים גדולים, שגם הם באופן טבעי מעניקים תנאים טובים מאוד לעובדים.

נושאי הלימודים בקורס – שבסופו בחינה פנימית של המכללה ולא מבחן חיצוני – כוללים את כל סוגי הביטוחים הנפוצים: ביטוחי דירות, ביטוחי רכב, ביטוחי רכוש, ביטוחים עסקיים, ביטוחים הנדסיים, ביטוחי חבויות, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים ועוד. עוד מרכיב משמעותי בלימודי החיתום באורין שפלטר הוא ההתנסויות המעשיות הרבות והמגוונות, שתכליתן הבטחת התאקלמות קלה ומהירה במקום העבודה.

קהל היעד של הקורס נחלק לשניים – קבוצה אחת היא מי שכבר עובד בחברת ביטוח, סוכנות ביטוח או מחלקה לביטוח, ורוצה לרכוש מקצוע מבוקש וכך להתקדם בקריירה. קבוצה שנייה היא צעירים וחיילים משוחררים שמחפשים מקצוע עם יציבות תעסוקתית ושכר גבוה. צוות המרצים המנוסה של אורין שפלטר מיומן בהכשרת חתמים גם כשאין זיקה לעולם הביטוח וללא קשר לרמת הידע המוקדם של כל תלמיד ותלמידה.

דילוג לתוכן