ייעוץ משכנתאות חינם

הפגישה הראשונה עם נציגי בנק בעת סקר שוק למשכנתא היא מאוד מלחיצה. עבור רוב האנשים, מדובר בשפה שהם פשוט לא מכירים, ויש חשש גדול לעשות טעות שתרדוף את המשפחה בשלושת העשורים הקרובים, זמן פריסת המשכנתא. לא פשוט לעשות את הצעד הכלכלי המורכב הזה, ולכן, עדיף לקבל כל עזרה שאפשר לקבל. ייעוץ משכנתאות הוא תחום חשוב מאוד שיכול לעזור לפלח גדול מאוד מהאוכלוסייה. בישראל של היום אי אפשר לקנות בית ללא משכנתא והצורך בעזרה מקצועית הוא משותף כמעט לכל אחד.
לימודי ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות איכותי לרוב עולה לא מעט כסף, אך יש אפשרות לקבל ייעוץ משכנתאות חינם ברשת, באמצעות קורסים ייעודיים שנותנים קווים מנחים לפעולה. המטרות העיקריות במשא ומתן מול הבנק הן להוריד את הריביות ולבחור במסלול הנכון לפי רמת הסיכון שמוכן הלווה לקחת. מדובר בבחירות לא פשוטות וכאשר אפשר לבוא אליהן מוכנים, אפשר לקבל החלטה מושכלת ורגועה יותר, שתתברר בדיעבד כהכי נכונה. חשוב לדעת שעם ייעוץ נכון, אפשר לחסוך מאות שקלים בהחזר החודשי של המשכנתא, ועשרות אלפי שקלים בראייה כללית.

רווחי ומבוקש

הכשרה בייעוץ משכנתאות צריכה להתקבל במקום הנכון. מכללת אורין שפלטר היא המכללה האיכותית ביותר בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות והביטוח, ולאחרונה אף נפתח בה קורס ייעודי לייעוץ משכנתאות עם מיטב המרצים בארץ. הקורס מעניק לסטודנטים את הערך המוסף בלימודי הכלכלה ויכול לכוון אותם להצלחה בתחום שהוא מאוד רווחי ומבוקש כיום בישראל. מסלול הלימודים באורין שפלטר הוא מאוד נוח לסטודנטים, כאשר כל השיעורים נערכים בערב ובימי שישי. בנוסף, כל השיעורים מצולמים ומועלים לאתר המכללה, כך שניתן אפילו ללמוד מהבית, ולנצל את כל הזמן הפנוי כדי לעבוד בתחום ולהתמחות, דבר שהמכללה מאוד מעודדת את הסטודנטים לעשות. על מנת לעבוד בתחום ולהיות יועץ משכנתאות לימודים זה דבר הכרחי בתחום הזה. 

דילוג לתוכן