ייעוץ משכנתאות לימודים

ההכשרה של אדם לחייו המקצועיים היא חשובה מאוד, וכל אחד רוצה לבחור את המקום הנכון ללמוד בו. לבחירת מקום הלימודים יש כמה פרמטרים, ואנשים שיודעים מה הם רוצים ללמוד, מכוונים למקום האיכותי ביותר בו מקבלים את אותה השכלה ספציפית. יש אנשים שרוצים חיי חברה ולהיות רחוקים מהבית ויש אנשים שרוצים הכשרה מקצועית כדי שיהיה ניתן לעבוד תוך כדי. בתחום כמו ייעוץ משכנתאות אפשר לקבל הכשרה מקצועית איכותית מאוד, ולקבל יתרון ענק על פני אנשים אחרים בתחום לאור מסלול הלימודים האטרקטיבי במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בתחום כיום.
לימודי ייעוץ משכנתאות

מכללת אורין שפלטר היא המכללה האיכותית והטובה ביותר בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות. המכללה שולחת מדי שנה את כמות הנבחנים הגדולה ביותר למבחני הלשכה לניירות ערך, ולמרות אחוז לא גבוה של עוברים באופן כללי, הסטודנטים של המכללה מצליחים באופן יוצא דופן. מכללת אורין שפלטר מביאה איתה המון יתרונות לסטודנטים, מעבר לתוכן ומרצים איכותיים ובעיקר מדובר במסלול לימודים שנערך בעיקר בערב, ומתן מוטיבציה לסטודנטים לעבוד ולצבור ניסיון תוך כדי הסמסטר. כאשר מתחילים לצבור ניסיון עוד לפני כולם, מקבלים יתרון משמעותי בתחום ייעוץ המשכנתאות, מה שמקצר את הדרך לייעוץ בשכר גבוה. בתחום הזה ניתן למצוא יועצי משכנתאות פרטיים ושכירים.

יתרון יחסי

כאשר בוחנים את הנושא של ייעוץ משכנתאות לימודים במקום הנכון, אורין שפלטר מהווה את הבחירה האידיאלית. הסטודנטים מקבלים ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך ויכולים אפילו ללמוד מהבית, שכן כל השיעורים מצולמים ומועלים לאתר המכללה. ליועץ משכנתאות שכר התחלתי גבוה יחסית ואפשרויות קידום רבות. תחום ייעוץ המשכנתאות הוא תחום רווחי מאוד, וכזה שמושך הרבה אנשים גם בגלל האופי שלו, שכן יש עזרה לאנשים שלא כל כך מבינים בתחום שהוא כל כך חשוב. לאחר שמתמחים בחברה גדולה ומקבלים את היתרון היחסי בתחום, אפשר לצאת לדרך עצמאית שתהיה רווחית עוד יותר.

ייעוץ משכנתאות, הוא אחד התחומים המתגמלים ביותר מבחינה כספית, עם הכשרה קצרה מאוד יחסית. אין צורך לעבור מבחנים של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, כמו בלימודי ביטוח פנסיוני או אלמנטרי. היקף הקורס שלנו בייעוץ משכנתאות הוא 52 שעות אקדמיות, 15 מפגשים אחת לשבוע. במהלך הקורס נלמד על מושגי יסוד במשכנתא, קריטריונים לקבלת אשראי ועוד מגוון רחב של נושאים שונים בתחום. כמו כן, נלמד על כל התחום המשפטי הקשור לייעוץ משכנתאות, ונתמקד במתן ייעוץ מכוון לכלכלת המשפחה.

ייעוץ משכנתאות עוזר לאנשים לקבל החלטה מושכלת בנוגע למסלול המתאים עבורם. אחד הדברים הכי משמעותיים, הוא כמובן בניית תמהיל המשכנתא המתאים. כיום קיימים בשוק המשכנתאות 32 מסלולי משכנתא. מתוכם עליכם לבנות עבור הלקוח את התמהיל האידאלי עבורו. לחסוך עבור הלקוחות בתשלומי המיסים, ולאפשר להם לקבל את התנאים הטובים ביותר מהבנק. היועץ ביחד עם הלקוח, מנסח את הבקשה עבור הבנקים. יועצים מומחים עוזרים לבקשות להתקבל בקלות יתרה. הם מכירים לעומק את דרישות הבנקים, והם יודעים איך לנסח כל בקשה בצורה מושלמת. 

לימודים במכללת אורין שפלטר הכנה מקצועית לעבודה

לימודים במכללת אורין שפלטר, מכינים אתכם בצורה מלאה לעבודה עם לקוחות. הדגש שלנו בכל תוכניות הלימוד שלנו הוא דגש מעשי. בהתאם לכך, הרוב המוחלט של הבוגרים עובדים בפועל במקצועות שאותם למדו. קורס ייעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר יעניק לכם את כל הידע הדרוש לקבלת רישיון יועץ משכנתא.

רוצים להצטרף אלינו אל קהל הסטודנטים של המכללה? אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר עם יועצי הלימודים שלנו. במכללת אורין שפלטר יש לנו שירותי ייעוץ מקצועיים, שעוזרים לכם לבחור את מסלול הלימודים המתאים עבורכם. ייעוץ אישי ומקצועי הוא הדרך המתאימה להתחיל את הלימודים במכללה. במהלך הייעוץ נעבור אתכם על תוכנית הלימודים, ונראה איזה מסגרת מתאימה עבורכם.  הקורסים שלנו מועברים בצורה מקוונת או פרונטלית בהתאם לצרכים של הסטודנט.

 

 

דילוג לתוכן