כמה מרוויח יועץ משכנתאות שכיר

מרבית האנשים אשר מגיעים לפגישה בבנק לטובת בחינת האפשרות לקחת משכנתא, חוזרים כאשר הם מבולבל מאוד מכל המספרים והריביות שהוטחו בפניהם. קודם כל, חשוב להבהיר שאותם אנשים ממש לא לבד, ומדובר בנושא מורכב מאוד, מאיים, וכזה שמדבר על התחייבות כלכלית כבדה לכשלושה עשורים. כל מי שלא מכיר את המונחים הללו, מגלה עולם סבוך ומסורבל, אך אם מחליטים לגשת לנושא עם ראש פתוח ולנסות וללמוד את המקצוע, מופתעים לגלות כי מדובר בתחום מרתק, שמושך אליו בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים. אחד היתרונות הבולטים במקצוע הינו נושא השכר, וזה כלל לא משנה אם עובדים בתור יועץ משכנתאות שכיר או עצמאי. לכל יועץ נמשכנתאות מחיר אשר הוא קובע ובמידה והוא שכיר הבנק קובע.
כמה מרוויח יועץ משכנתאות

לא מעט אנשים מעידים כי הם הרימו גבה כאשר שמעו לראשונה כמה מרוויח יועץ משכנתאות שכיר אך כאשר מגיעים ופורטים את כלל השירותים שאותו יועץ מקבל ממקום העבודה שלו, מבינים כי אותו יועץ מקבל מעטפת של כלל השירותים שהוא זקוק לה. האחריות של הסוכן היא בסך הכל לדאוג לגייס עוד ועוד לקוחות חדשים שיגיעו ויקבלו ממנו את השירות. העבודה בתור יועץ משכנתאות עצמאי יכולה להיות רווחית יותר מבחינה פוטנציאלית, אך יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי ישנם לא מעט סיכונים בעבודה בתור עצמאיים. ליועץ משכנתאות משכורת משתנה בהתם לעמלות, ככמו הלקוחות, גובה המשכנתא ועוד.

ראייה כוללת

יועצי משכנתאות טובים צריכים לקבל הכשרה מקיפה הכוללת את כלל הנושאים הרלוונטיים בתחום. לא מעט אנשים חושבים שהם עשו את הבחירה הנכונה ונגשו ללמוד קורס קצר וחשבו שאחריו הם יכולים להיות יועצי משכנתאות, אך מהר מאוד הם גילו כי לא כך המצב. אחת המכללות המעניקות קורס מקיף ומלא בתחום ייעוץ המשכנתאות, עם מיטב המרצים שיש כיום בשוק, הינה מכללת אורין שפטלר, שבמסגרתה ניתן גם לעבוד תוך כדי התואר ולצבור ניסיון.

דילוג לתוכן