כמה מרוויח משווק פנסיוני

משווקים פנסיוניים הם אנשי מקצוע מבוקשים ויכולים לבחור בין עבודה בבנק, בחברת ביטוח או בבית השקעות. בכל המוסדות הפיננסיים הנ"ל זוכה משווק פנסיוני לשכר גבוה: בתחילת הדרך ועוד לפני שצבר ניסיון עומד שכרם של המשווקים הפנסיוניים על כ-8,000 ש"ח, לאחר שנה-שנתיים תהיה המשכורת כ-10,000 ש"ח ואילו לשאלה כמה מרוויח משווק פנסיוני בעל ניסיון של 5-7 שנים התשובה היא כבר 13,000-14,000 ש"ח בחודש. עוד כדאי לקחת בחשבון את העמלות הגבוהות והבונוסים המשמעותיים שמשולמים למשווקים מוכשרים וחרוצים, כך שבסך הכל מדובר בעיסוק מתגמל מאוד, הן מבחינת רמת השכר והן מבחינת התנאים הכוללים. שיווק פנסיוני הוא גם מקצוע שמתאפיין ביציבות תעסוקתית משמעותית, בזכות העובדה שעובדים בגופים גדולים ויציבים כמו חברות ביטוח או בנקים, ולנוכח הביקוש ההולך וגדל למוצרי ביטוח וחיסכון פנסיוניים (קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה ועוד).

לימודי שיווק פנסיוני במכללת אורין שפלטר הם הדרך הטובה ביותר להפוך לאנשי מקצוע מבוקשים ומתוגמלים היטב תוך זמן קצר – ניתן להשלים את כל הדרישות שמציב משרד האוצר תוך שנתיים (תלמידים חרוצים יוכלו לעשות זאת גם בשנה וחצי). אין דרישות קדם לקורסים השונים שאותם לומדים כדי להפוך למשווקים פנסיוניים, אין צורך בידע כלשהו וגם לא בניסיון או זיקה לתחום הביטוח – כל אחד וכל אחת יכולים להתקבל למסלול ולזכות במקצוע הרווחי.

הקורסים שמהם מורכב מסלול שיווק פנסיוני הם כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות, יסודות הביטוח, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. כל קורס הוא הכנה אידיאלית למבחן של הרשות לניירות ערך או משרד האוצר. תורמים להכנה האידיאלית הרמה הגבוהה של המרצים והניסיון העשיר שלהם בהוראה, אתר האינטרנט שמלווה את הלימודים ומאפשר לתרגל את החומר הנלמד ולזהות מראש כל נושא שמתקשים בו (ובהתאם לקבל עזרה מצוות המכללה), העובדה שתוכניות הלימודים מתעדכנות כל העת בהתאם לשינויים במבחנים והליווי האישי והתמיכה המלאה בכל תלמיד ותלמידה. למכללת אורין שפלטר חברת השמה משלה אשר מתמחה בהשמה בתחום הפיננסי – ובהתאם בוגרי המכללה נהנים מיתרון משמעותי לאחר השלמת המסלול בדרך למשרה מתאימה במיוחד עבורם.

דילוג לתוכן