לימודים בשעות הערב

לימודים הם קרש קפיצה יעיל למשרות מאתגרות ומתגמלות, אבל במקרים רבים אנחנו מחויבים לתעסוקה במשרה מלאה גם תוך כדי רכישת הידע והמקצוע. במקרים אלה מומלצת באופן טבעי האופציה של לימודים בשעות הערב – כך שאת שעות היום ניתן להקדיש לפרנסה. עבור מי שגם עובד במשרה מלאה וגם לומד, ישנה חשיבות רבה לגמישות בלימודים, וגם מבחינה זו המסלולים שמציעה מכללת אורין שפלטר מספקים מענה אפקטיבי מאוד.

מכללה לביטוח

מסלול לימודים אחד בשעות הערב הוא ייעוץ השקעות וניהול תיקים. מסלול זה מכשיר את התלמידים בו לתפקידים מכובדים במיוחד בשוק ההון – יועצי השקעות, משווקים של מוצרים פיננסיים ומנהלי תיקים. על-מנת לעסוק בתפקידים אלה, כשכירים או כעצמאים, נדרש רישיון מטעם הרשות לניירות ערך, ועל-מנת לקבל רישיון זה יש לעבור 5 או 6 מבחנים (בכלכלה, חשבונאות, דיני ניירות ערך, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וניהול תיקים, כשהמבחן האחרון רלוונטי רק למי שרוצה לעסוק בכך ואילו יועצי ומשווקי השקעות פטורים ממנו). המסלול שמציעה מכללת אורין שפלטר כולל קורסים להכנה לכל המבחנים הנ"ל, כל תלמיד ותלמידה יכולים לבחור את הקצב האופטימלי מבחינתם – ואם תרצו, תוכלו להשלים את המסלול תוך שנתיים ולהתחיל להתפרנס משוק ההון. רמות השכר בתפקידים הללו גבוהה: החל מ-8,000-10,000 ש"ח לחסרי ניסיון ועד 16,000-25,000, כשבכל מקרה מתווספים גם בונוסים ועמלות.

עוד מסלול לימודים בשעות הערב במכללה הוא ביטוח אלמנטרי – לימודים אלה כוללים גם כן קורסים בכלכלה, חשבונאות וסטטיסטיקה ומימון, ובנוסף קורסים ביסודות הביטוח, ביטוח רכוש וביטוח תאונות – ובסך הכל הכנה מושלמת לכל המבחנים של משרד האוצר והרשות לניירות ערך למי שרוצה להפוך לסוכן ביטוח. גם במסלול זה ישנה גמישות מבחינת קצב הלימודים ואפשרות להשלים את המסלול כולו בשנתיים. בכל מקרה לאחר קבלת הרישיון (סוכן ביטוח / יועץ השקעות / משווק השקעות / מנהל תיקים) תוכלו להיעזר בחברת ההשמה של אורין שפלטר כדי להתקבל למשרה המתאימה לכם ביותר תוך זמן קצר.

בנוסף להוצאת הרשיון ניתן למצוא במכללת אורין שפלטר גם לימודי חיתום אלמנטרי. הלימודים מתאימים לרכישת מקצוע ולאנשים שעובדים בשעות הבוקר.

דילוג לתוכן