לימודי ביטוח בחיפה

בחיפה, כמו בכל עיר מרכזית במטרופולין גדול, מוצעים לימודים מסוגים שונים ואחת האפשרויות היותר מומלצות היא קורסים בתחום הביטוח. האפשרויות של לימודי ביטוח בחיפה כוללות בין השאר את המסלול להכשרת סוכני ביטוח אלמנטרי, את המסלול להכשרת יועצים פנסיוניים וסוכני ביטוח פנסיוניים, את הקורס להכשרת חתמים ומיישבי תביעות בביטוח כללי ואת קורס המפקחים בביטוח הפנסיוני.

המקום המתאים ביותר לכל הקורסים ומסלולי הלימוד הנ"ל הוא מכללת אורין שפלטר. סיבה אחת לכך היא האופן שבו נבחרים המרצים במכללה – על סמך ניסיון רחב היקף בהוראה ועל-פי הישגי התלמידים במבחנים של משרד האוצר והרשות לניירות ערך. סיבה שנייה היא שיטות הלימוד המתקדמות והיעילות, כולל אתר אינטרנט ייעודי לכל קורס שבו ניתן לצפות בשיעורים המצולמים, לעבור על חומרי לימוד יקרי ערך ולתרגל את הנושאים השונים שנלמדים כדי להטמיע טוב יותר את החומר. התרגולים נועדו גם כדי לאפשר לצוות המכללה להיות כל הזמן עם היד על הדופק וללוות באופן אישי כל תלמיד וכל תלמידה, ובפרט לעזור להם בכל נושא שבו הם מתקשים.

סיבה שלישית לכדאיות הבחירה באורין שפלטר כשמחפשים לימודי ביטוח בחיפה היא שהמכללה מפעילה חברת השמה פרטית ומקצועית מאוד, שנמצאת בקשר ישיר והדוק עם כל חברות הביטוח המובילות בישראל: שומרה, אליהו, הראל, מגדל, כלל, מנורה, הפניקס, איילון ואחרות. בהתאם לבוגרים של כל המסלולים והקורסים מושט סיוע משמעותי בבואם למצוא עבודה עם השלמת הלימודים.

חשוב להדגיש כי אין תנאי קבלה לכל הקורסים והמסלולים הנ"ל – כל אחד וכל אחת יכולים ללמוד ולרכוש מקצוע מבוקש. משך הלימודים משתנה, אבל ככלל ניתן להשלים את הקורסים והמסלולים הנ"ל תוך 15 חודשים עד שנתיים, ומיד לאחר מכן להתחיל כאמור להתפרנס בתנאים טובים במיוחד.

דילוג לתוכן