לימודי ביטוח פנסיוני בצפון

כשמחפשים מסלול לימודים בצפון הארץ אחד השיקולים המשמעותיים ביותר הוא אפשרויות התעסוקה בתחום הלימודים. לימודי ביטוח פנסיוני מובילים לקבלת רישיון למכור מגוון רחב של ביטוחים (ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים) וכן מוצרים לגיל הפרישה מהעבודה (קופות גמל, ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה) – ולתעסוקה משתלמת מאוד בחברת ביטוח או סוכנות ביטוח. לימודי ביטוח פנסיוני בצפון מאפשרים גם הקמת עסק עצמאי, שמאפשר לבעליו להגיע להכנסות גבוהות במיוחד ככל שתיק הלקוחות שהוא יוצר מתרחב. בימים שבהם החברה מתמודדת עם משבר בריאותי כלל עולמי – פרסום מכללות הוא הכרחי מתמיד בכדי לאפשר למכללה להמשיך את מחזור ההרשמה גם כאשר לא ניתן להגיע ליום פתוח.
סוכן ביטוח פנסיוני לימודים

מכללת אורין שפלטר מציעה לימודים לקראת קבלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני הן בחיפה והן בכרמיאל. המסלול כולל 6 קורסים, שכל אחד מהם מכין את התלמידים לקראת בחינה של משרד האוצר או של הרשות לניירות ערך. המקצועות שבהם נבחנים כל אלו שמבקשים להפוך לסוכני ביטוח פנסיוניים הם יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. לאחר שעוברים בהצלחה את 4 הבחינות הראשונות יכולים התלמידים במקביל להשתתפות בקורסים לקראת 2 הבחינות האחרונות לבצע את הסטאז' הנדרש בן ששת החודשים, ובסך הכל ניתן להשלים את כל המסלול ולהתחיל להתפרנס כסוכני ביטוח פנסיוניים תוך שנה וחצי עד שנתיים. השאלה שעולה בראש של האנשים שמתחילים לימודי סוכן ביטוח כמה זמן זה לוקח?

המרצים במסגרת לימודי הביטוח הפנסיוני בצפון הארץ של אורין שפלטר הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בהוראה ובהכנת תלמידים למבחנים הנ"ל. בנוסף מקבלים המשתתפים בכל קורס ספר לימוד מקיף שכולל גם תרגילים רבים, ועוד אפשרות לתרגל את החומר ולקבל משוב מפורט וכן עזרה מצוות המכללה היא דרך אתר האינטרנט הייעודי שמלווה את הלימודים. התמיכה המשמעותית של המכללה נמשכת גם לאחר השלמת כל הבחינות – לאורין שפלטר חברת השמה שמתמקדת בהשמה בתחומי הפיננסים והביטוח, כולל בצפון הארץ. הקשרים הענפים של צוות ההשמה עם כל חברות הביטוח הבולטות בישראל משפר במידה ניכרת את סיכויי בוגרות ובוגרי המכללה להגיע למקום המתאים להם ביותר, וליהנות מקריירה מתגמלת תוך זמן קצר במיוחד.

 

לימודי ביטוח פנסיוני

הידע והבקיאות של הציבור הרחב עם נושא הפנסיה הוא קטן עד לא קיים ברוב המקרים. אנשים אינם יודעים כמה כסף הם מפרישים לפנסיה, כמה הם יכולים לחסוך, מה ההבדל בין חברות הביטוח ומה הוא הכוח הצרכני שלהם. הפרשות הפנסיה הם אמנם מחייבות על פי חוק, אך כל אחד יכול לנסות ולחקור את השוק על מנת להשיג עסקה טובה שתאפשר לו למקסם את ההכנסות שלו ולהגיע מוכן יותר לגיל הפרישה. מנגד, חברות הביטוח רוצות להשיג את הרווח שלהן, ולכן, חשוב להבין את התחום ולמצוא את דרך המלך שתאפשר רווח מקסימלי לשני הצדדים, תוך כדי הבנת הסיכונים. הרבה מאוד אנשים גם אינם יודעים שיש להם מספר קופות פנסיה מעבודות בהן עבדו בעבר, ויש למשוך אותם עם עזרים כמו הר הביטוח.

לימודי ביטוח במכללה

תחום הביטוח הפנסיוני, כאמור, הוא מאוד מורכב, אך תמיד יש לו ביקוש ולכן, הרבה אנשים רוצים לעבוד בו. לימודי ביטוח פנסיוני במכללה כמו מכללת אורין שפלטר יכולים להוות כלי חשוב עבור כל סוכן ביטוח שרוצה להיכנס לשוק ולהרוויח. סוכן ביטוח פנסיוני יכול לעבוד בצורה עצמאית או בתוך חברה גדולה, להגיע לפגישות עם עובדים עצמאים או מועסקים, ולהציע להם פנסיות במודל רווחי מאוד גם עבורם וגם עבור הלקוח עצמו. לא מדובר בעבודה פשוטה, והשוק הוא גדול מאוד, ולכן צריך לקבל את כל המידע הרלוונטי לפני שמתחילים לעבוד. לאחר לימודי ביטוח פנסיוני יש צורך לעבור התמחות בביטוח פנסיוני במשך חצי שנה על מנת להוצי רשיון.

להגיע מוכנים

לימודי ביטוח פנסיוני במכללת אורין שפלטר הם המקיפים והאיכותיים ביותר, שכן הם כוללים את אנשי המקצוע והמרצים הטובים ביותר בשוק. בבחירת המסלול הפנסיוני על פני המסלול האלמנטרי למעשה נכנסים לעולם שלם ומקביל, ויש צורך להתמחות בו. במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה הגדולה ביותר בישראל בנושא הביטוח, אפשר להיות סמוכים ובטוחים לפני ההגעה למבחני הלשכה של משרד האוצר והרשות לניירות ערך.

 

דילוג לתוכן