לימודי ביטוח פנסיוני בתל אביב

ביטוח פנסיוני הוא תחום שמתאפיין ברמות שכר גבוהות, ועל-פי כל ההערכות כך יהיה גם בעתיד, שכן תוחלת החיים שלנו נמצאת במגמת עלייה מתמדת ואיתה גם החשיבות של התכנון המושכל של גיל הפרישה מהעבודה. סוכני ביטוח פנסיוניים מתחילים זוכים לשכר חודשי בסיסי של כ-8,000 ש"ח ועליו מתווספים עוד בונוסים ועמלות. משכורת הבסיס של סוכנים מנוסים היא כ-18,000 ש"ח וגם הם נהנים מעמלות ובונוסים. אופציה נוספת היא להקים עסק עצמאי עם תיק לקוחות שמהווה נכס יקר ערך שמבטיח גם הכנסות שוטפות גבוהות.

על-מנת להפוך לסוכן ביטוח פנסיוני, יש צורך ברישיון מטעם משרד האוצר. הרישיון מונפק למי שעובר 6 בחינות (במקצועות יסודות הביטוח, כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני) וכן סטאז' של חצי שנה. במכללת אורין שפלטר מוצעים קורסים שמכינים את התלמידים לקראת כל אחת מהבחינות באופן אופטימלי, כך שניתן יהיה להשלים את המסלול כולו ולהתחיל להתפרנס כסוכן ביטוח פנסיוני תוך שנה וחצי עד שנתיים.

ההכנה האופטימלית כוללת שיעורים שמועברים על-ידי מרצים מנוסים מאוד שנבחרים בין השאר על בסיס אחוזי ההצלחה בבחינות של הבוגרים שלהם, ספר לימוד מקיף שכולל גם מבחר רחב של תרגולים רלוונטיים ואתר אינטרנט ייעודי לכל קורס עם חומרים מצולמים וכן תרגילים רבים. תרגילים אלה מספקים לצוות המכללה אפשרות לזהות את המקומות שבהם מתקשה כל תלמיד, ולהושיט לו עזרה מותאמת אליו ספציפית, כך שכל המשתתפים בקורסים יגיעו למבחנים כשהם מוכנים במלוא מאת האחוזים. כדאי לדעת שבעלי תואר רלוונטי עשויים לקבל פטור מחלק מהבחינות – בכלכלה, בסטטיסטיקה ומימון ובחשבונאות

לימודי ביטוח פנסיוני בתל אביב במכללת אורין שפלטר מקנים גם נקודת מוצא טובה ביותר לאחר השלמת כל המבחנים: הזדמנות להגיע לתפקידים מתגמלים במיוחד בחברות הביטוח הגדולות בארץ. הסיבה לכך היא קשרי העבודה ההדוקים בין חברות אלה לבין חברת ההשמה ששייכת למכללה, ושמתמחה בהשמה בעולם הביטוח והפיננסים.

דילוג לתוכן