לימודי ביטוח רכב

עשויים להיות הבדלים, ואפילו משמעותיים, בין הצעות המחיר של חברות ביטוח שונות. דרך אחת לוודא שהמחיר הנגבה מכם אינו מופרז היא לבצע סקר שוק מקיף, ודרך נוספת היא לפנות לסוכן ביטוח אלמנטרי שאתם סומכים על יכולותיו המקצועיות ועל היושרה שלו. סוכני ביטוח אלמנטריים מורשים להציע ללקוחותיהם לא רק ביטוחי רכב אלא גם ביטוחי רכוש אחרים (למשל דירות), ביטוחים עסקיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוח תאונות אישיות ועוד.=סוכן ביטוח שכיר מגיע לרמות שכר חודשיות של 6,000-15,000 ש"ח וישנם גם בונוסים ועמלות, ואילו סוכן ביטוח עצמאי בונה לעצמו תיק לקוחות ועשוי להגיע להכנסות גבוהות אף יותר.

כדאי לדעת שכל אחד וכל אחת יכולים להגיע לעיסוק מתגמל זה – לאחר מעבר 6 מבחנים (במקצועות יסודות הביטוח, ביטוח רכוש, ביטוח תאונות, סטטיסטיקה ומימון, כלכלה וחשבונאות). בעלי תואר אקדמי בתחום רלוונטי (מנהל עסקים, כלכלה או חשבונאות) פטורים מ-3 המבחנים האחרונים, אבל גם ללא ידע קודם או רקע כלשהו בתחומי הביטוח והפיננסים תוכלו להשלים את המסלול כולו תוך 18-24 חודשים – בעזרת קורסי ההכנה של מכללת אורין שפלטר.

הקורסים שמציעה המכללה במקצועות הנ"ל מועברים על-ידי מרצים שמתמחים בהוראה ובפרט בהכנה למבחנים (שנערכים ע"י משרד האוצר והרשות לניירות ערך). בנוסף מקבלים המשתתפים גישה להרצאות מצולמות כך שניתן לחזור על כל נושא שרוצים בבית, ועוד מרכיב בהכנה האידיאלית למבחנים הוא התרגול הרב של מבחנים מהשנים הקודמות. כמו כן, ניתן ללמוד במכללה גם לימודי חיתום ביטוח רכב ואלמנטרי. 

הסיוע של מכללת אורין שפלטר נמשך גם לאחר מעבר הבחינות וקבלת רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי. למכללה חברת השמה שמסייעת למי שרוצה לעבוד כשכיר, וסוכנות ביטוח שמאפשרת בניית עסק עצמאי בתחום בתנאים נוחים במיוחד.

דילוג לתוכן