לימודי ייעוץ פנסיוני תנאי קבלה

היציאה לגמלאות, היא מאורע משמעותי בחייהם של רבים מהפורשים. לאחר שנים רבות של עבודה, הגיע הזמן לנוח. רבים מהפורשים, אינם מצליחים לנהל בעצמם את כל הכספים. כספי הפנסיה והפיצויים וכל ההפקדות לקרנות השונות. לכן הם פונים לייעוץ מקצועי, שיעזור להם לקבל את ההחלטה הנכונה.
 בתהליך הוצאת רישיון סוכן ביטוח מכשירים את הסטודנטים, לספק ייעוץ איכותי לאלפי לקוחות מדי שנה. בנוסף לכך, הלימודים מכינים את הסטודנט להתמודד עם לקוחות בשלב קריטי של החיים שלהם. העבודה כרוכה קודם כל ביחסי אנוש וביכולת לתת מענה מדויק לכל לקוח. אצלנו במכללה, אנחנו משיקים מדי סמסטר, קורס מיוחד עבור יועצים ומשווקים פנסיונים. לימודי ייעוץ פנסיוני מתקיימים ללא תנאי קבלה.

לימודי ייעוץ פנסיוני כל המידע הנדרש עבורכם

 

הלימודים אצלנו במכללה נמשכים כשנה וחצי עד שנתיים. הכל כמובן תלוי בקצב הלימוד של הסטודנט. אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים כוללות, ייעוץ או שיווק פנסיוני בבנקים ובחברות וסוכנויות ביטוח. קהל היעד שמגיע אלינו למכללה מגוון מאוד. בין הסטודנטים לומדים עובדי בנקים המעוניינים בהשלמת השכלה ואנשים שעובדים בפועל בחברות ובסוכנויות ביטוח, ורוצים להוסיף ייעוץ או שיווק פנסיוני, לארגז הכלים שברשותם. לומדים אצלנו עצמאים ושכירים וכמובן אנשים ללא רקע מוקדם.
הלימודים מכינים את הסטודנטים, לקבלת התעודה מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך. במסגרת הלימודים תלמדו ארבעה קורסי יסוד ביסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות ומימון. לאחר סיום של ארבעת הקורסים תעברו התמחות של שישה חודשים.
אנשים רבים מבינים היום את החשיבות של ייעוץ פנסיוני. קופת פנסיה איכותית, מנוהלת היטב מאפשרת להם לדאוג לשנים שלאחר הפרישה. כיום עצמאים ושכירים מתחילים לתכנן את היציאה לגמלאות בשלבים מוקדמים של העבודה. זה מאפשר לכם כיועצים לתת שירות איכותי ומקצועי ללקוחות במשך שנים רבות. קורס ייעוץ פנסיוני יתחיל את דרכם במקצוע מכניס ששכרו בצידו. אחד המקצועות המבוקשים כיום בשוק העבודה

דילוג לתוכן