לימודי סוכן ביטוח פנסיוני

סוכני ביטוח פנסיוניים הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד בימינו, בעיקר לנוכח הגידול הניכר בביקוש למוצרים שהם מציעים ללקוחותיהם – קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים וגם ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות ועוד. סוכן ביטוח בעל רישיון פנסיוני עשוי להרוויח כשכיר 8,000-18,000 ש"ח בחודש כשכר בסיס, שעליו מתווספות עוד עמלות רבות, וכעצמאי ההכנסות עשויות להיות גבוהות אף יותר ובפרט אם מדובר באדם חרוץ שמצליח לבנות תיק לקוחות משמעותי ויציב.

על-מנת לקבל רישיון סוכן פנסיוני הדרישות הן מעבר 6 בחינות והשלמת סטאז' של 6 חודשים. הבחינות, שעליהן אחראים משרד האוצר והרשות לניירות ערך, הן במקצועות יסודות הביטוח, חשבונאות, כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. כל אחד וכל אחת רשאים לגשת לבחינות הנ"ל, כשלבעלי תואר אקדמי רלוונטי ישנה אפשרות לפטור מהמבחנים בכלכלה, חשבונאות ומימון. מכללת אורין שפלטר מציעה קורסים בכל המקצועות הנ"ל שמטרתם היא הכנה אופטימלית לכל מבחן. בזכות אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידי המכללה בכל המבחנים, ניתן להשלים את המסלול בפרק זמן קצר, 18-24 חודשים, ולהתחיל להתפרנס כסוכני ביטוח פנסיוניים. בהקשר זה כדאי לדעת כי אורין שפלטר מפעילה חברת השמה אשר מתמחה בהתאמת משרות בחברות ביטוח, ונמצאת בקשר יומיומי הדוק עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל – כך שלבוגרי המכללה סיכוי גבוה במיוחד להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים ובמשרה האידיאלית עבורם.

לימודי סוכן ביטוח פנסיוני בקורסים השונים מועברים על-ידי מרצים בעלי ניסיון רב בהוראה ובהכנה למבחנים הרלוונטיים. למעשה, אחד הקריטריונים לפיהם נבחרים המרצים באורין שפלטר הוא אחוזי ההצלחה של תלמידיהם, ועוד קריטריון משמעותי הוא חוות הדעת של המשתתפים בקורסים, וכך נשמרת רמת הוראה גבוהה במיוחד. כל תלמיד גם מקבל ספר לימוד מקיף. דרך נוספת שבה מובטח סיכוי מקסימלי להצליח בבחינה היא גישה לאתר אינטרנט שבו תרגילים רבים המאפשרים לצוות המכללה לעקוב אחרי ההתקדמות של כל תלמיד ולסייע לו בנקודות שבהן הוא זקוק לחיזוק.

 

דילוג לתוכן