לימודי סוכן ביטוח

כל אזרחי מדינת ישראל מבוטחים בדרך זו או אחרת, כאשר חלק מהביטוחים הם מחויבים בחוק, וחלקם מגיעים מתוך רצון בסיסי להגן על רכוש או להסתמך על פיצוי במקרה של אסון כזה או אחר. ההתמודדות שלנו עם סוכני ביטוח היא מוכרת וידועה, וכל אחד, על פי היכולות שלו וההבנה שלו של השוק, רוצה להשיג עסקה טובה יותר. יש סוכני ביטוח טובים וכאלו שהם פחות טובים, כמו בכל מקצוע, אך מה שבטוח – מדובר במקצוע מכובד ורווחי מאוד. בניגוד לחוות הדעת הרווחת, כדי לעבוד בתחום הביטוח לא צריך תואר אקדמי, אלא רק לימודים במכללה מקצועית שמטרתה להכין את הסטודנטים למבחני הלשכה במשרד האוצר וברשות לניירות ערך. השאלה לגבי לימודי סוכן ביטוח כמה זמן הם עורכים משתנה בהתאם למשך הלימודים ובאיזה פעם תעברו כל  בחינה. 
סוכן ביטוח

לימודי הביטוח הם לימודים לא פשוטים, אך הם קצרים משמעותית מתואר אקדמי (בין שנה וחצי לשנתיים), הם נוחים יותר, ומאפשרים ללמוד גם בערב. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל מבחינת לימודי סוכן ביטוח וממנה יוצאים מרבית סוכני הביטוח בארץ. בכל שנה, ניגשים לבחינה כ-4,000 אנשים, ומתוכן 3,000 למדו לימודי סוכן ביטוח במכללת אורין שפלטר. המכללה מציגה גם את אחוזי העוברים הגבוהים ביותר מבין כל המכללות ואין ספק שמדובר במוסד לימודי מקצועי שכולל בתוכו את אנשי המקצוע והמרצים המובילים בשוק.

לכל הכיוונים

לימודי סוכן ביטוח מכוונים את הסטודנטים למספר כיוונים שונים – כולל ביטוח פנסיוני וביטוח אלמנטרי, וכן לתחומים של רפרנטים ותיחום עסקים. הסטודנטים מקבלים את כל האינפורמציה שהם צריכים, בזמנים הנוחים להם, ואף יכולים ללמוד מהבית, שכן כל השיעורים מצולמים ומועלים אל אתר ייעודי לסטודנטים. בתוך שנתיים עד שנתיים וחצי ניתן לסיים את הלימודים עם תעודת הסמכה, לאחר סטאז', ולצאת לתחום רווחי ומספק מאוד, אשר יכול להוות קריירה ארוכת שנים. לימוד ביטוח הוא תחום מעניין אשר נותן לכם לצאת עם מקצוע ביד. 

דילוג לתוכן