לימודי שוק ההון תואר

היכולת ליהנות בלימודים שמורה למעטים, כאשר עבור רובנו מדובר רק בשלב ביניים בדרך למקצוע. עם זאת, כאשר לומדים משהו שאוהבים, במקום שאוהבים, כדי מאוד להתחבר גם לעניין הלימודים עצמם, במחשבה שזה יועיל מאוד בשלב הבא – השלב המקצועי והתעסוקתי. אחד התחומים הכי מרתקים בעולם הכלכלה הוא התחום של שוק ההון, שפונה להרבה מאוד אנשים. השוק מושפע כמעט מכל דבר שקורה בחיי היום יום שלנו, ואנשים ששוחים בחומר ויודעים לנתח ולחזות את השוק יכולים להרוויח בגדול.

לימודי שוק ההון תואר

שוק ההון מושפע כאמור מהמון פרמטרים כמו טרנדים, מוצרים חדשים, חברות השקעה ועוד, ולכן חשוב ללמוד את החומר בצורה אבסולוטית לפני שמסכנים כספים. הרבה מאוד אנשים הפסידו את הונם בשוק ההון כי ביצעו טעויות. הדרך להצלחה כוללת הורדה של הסיכון למינימום, וזהו חלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים. לכן, הכשרה טובה היא המפתח להצלחה וכל אחד שרוצה להיכנס לתחום צריך לבצע סקר שוק נרחב לגבי היכן ללמוד. אין כל ספק שהמכללה המקצועית הטובה ביותר בישראל בנושא הכלכלה היא מכללת אורין שפלטר, ממנה יצאו אין ספור עובדים בכירים לשוק העבודה הכלכלי בשנים האחרונות. המכללה מעניקה לסטודנטים תנאי לימודים אידיאליים עבור לימודי שוק ההון תואר ראשון או שני ומצליחה לתת להם כלים פרקטיים לעבודה מיידית בתחום.  הוצאת רשיון סוכן ביטוח פנסיוני ואלמנטרי זה צעד המבטיח הכנסה וביטחון להמשך החיים.

מגוון ומחובר

מסלולי הלימודים במכללת אורין שפלטר אורכים כשנתיים בלבד והמקצועות הם מגוונים מאוד בתוך עולם הכלכלה. במכללה ניתן ללמוד כל מה שקשור למשכנתאות, ביטוחים וייעוץ השקעות, אם כי הנושא של שוק ההון קשור בצורה זו אחרת בהכל. לכן, יש קורסים ומסלולים ייעודיים שאפשר לקחת במכללת אורין שפלטר כדי להגיע מוכנים למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך, כדי לקבל תעודת הסמכה ולהתחיל ולנסות להיכנס ולהכיר את השוק מקרוב.

דילוג לתוכן