לימודי תעודה ביטוח חיים

אחד היתרונות המשמעותיים של עבודה בתחום הביטוח הוא שאין צורך בתואר אקדמי על-מנת להגיע למשרות מתגמלות מאוד, ובפרט לא נדרשות שנות לימוד ארוכות על-מנת להפוך לסוכני ביטוח שמורשים למכור ביטוח חיים. כמו כן אין צורך בידע מוקדם ואין תנאי קבלה למסלול זה – כל אחד וכל אחת יכולים לקבל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני שמאפשר להם למכור ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים וביטוחים פנסיוניים תוך 18-24 חודשים בלבד!

המסלול כולל 6 מבחנים: בכלכלה, בחשבונאות, בסטטיסטיקה ומימון, ביסודות הביטוח, בניתוח ניירות ערך והמבחן האחרון נקרא גמר פנסיוני. במכללת אורין שפלטר מתקיימים קורסים להכנה לקראת כל אחד מהמבחנים שמבטיחים למשתתפים בהם סיכוי גבוה במיוחד לעבור את הבחינות בזמן קצר ולהתחיל להתפרנס כסוכני ביטוח מורשים. למכללה גם חברת השמה משלה, שמתמחה בתחומי הביטוח והפיננסים. הצוות המקצועי שמופקד על ההשמה מסייע לבוגרות ולבוגרים (שעברו גם סטאז' בן חצי שנה – ניתן להתחיל אותו כבר במהלך הלימודים ולאחר מעבר 4 הבחינות הראשונות) להגיע למשרות איכותיות בחברות הביטוח המובילות בארץ.

לכל המרצים בקורסים השונים ניסיון רב בהוראה בכלל ובהכנה לקראת המבחנים הנ"ל בפרט. בנוסף נבחרים המרצים בין השאר על סמך אחוזי המעבר של הבוגרים שלהם, ובדרך זו מתבצעת השבחה מתמדת של איכות ההוראה במכללה. בנוסף מקבלים התלמידים גישה לאתר אינטרנט ייעודי ובו תרגילים רבים שתורמים להכנה האידיאלית למבחנים. פתרון התרגילים מאפשר לצוות אורין שפלטר לעקוב אחרי כל תלמיד באופן אישי ולחזק אותו במקומות שבהם הוא זקוק לעזרה. כמו כן לכל קורס ספר לימוד מקיף ויסודי שמסייע גם הוא להצלחה בבחינות. רמת השכר של סוכני ביטוח פנסיוני, שכאמור משווקים גם ביטוחי חיים וגם ביטוחים נוספים, היא 8,000 ש"ח בתחילת הדרך וכ-18,000 ש"ח לאחר צבירת ניסיון, כשבכל מקרה על שכר הבסיס מתווספים בונוסים ועמלות.

דילוג לתוכן